PGE GKS Bełchatów straci pieniądze przez błędy sędziów?

  PGE GKS Bełchatów straci pieniądze przez błędy sędziów?

  Paweł Hochstim

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  PGE GKS zremisował z ROW Rybnik 2:2. Według Konrada Piechockiego, złe decyzje arbitra zniweczyły pracę zawodników
  1/2
  przejdź do galerii

  PGE GKS zremisował z ROW Rybnik 2:2. Według Konrada Piechockiego, złe decyzje arbitra zniweczyły pracę zawodników ©Dariusz Śmigielski

  Błędne decyzje sędziów w meczu PGE GKS Bełchatów - Energetyk ROW Rybnik mogą mieć dalsze konsekwencje. - Na meczu był obecny przedstawiciel naszego nowego potencjalnego sponsora. Stadion opuścił bardzo wzburzony - mówi Konrad Piechocki, przewodniczący rady nadzorczej GKS.
  W trakcie sobotniego spotkania, już przy stanie 2:2, bełchatowianie trzykrotnie umieścili piłkę w bramce gości, ale żaden z tych goli nie został uznany. W przynajmniej jednej sytuacji sędzia się pomylił, a i druga była bardzo kontrowersyjna.

  CZYTAJ: I liga: PGE GKS Bełchatów - Energetyk ROW Rybnik 2:2

  - Nie chcę o tym mówić, bo to przykra dla nas sprawa. Faktem jest jednak, że decyzje arbitra były kontrowersyjne - dodaje Piechocki.

  Bełchatowski klub nie pierwszy raz może czuć się skrzywdzony przez sędziów. Choćby w poprzednim meczu na własnym stadionie z Arką Gdynia arbiter podyktował rzut wolny dla gości i dodatkowo ukarał żółtą kartką obrońcę PGE GKS Pawła Baranowskiego. Gdynianie zdobyli po tym wolnym zwycięskiego gola, a Baranowski kilkanaście minut później po drugiej żółtej kartce musiał opuścić boisko, choć faulu nie było. Komisja Dyscyplinarna PZPN anulowała kartkę Baranowskiego, ale wyniku to nie zmieniło. Z kolei w meczu z Energetykiem niesłuszną kartką ukarany został Szymon Sawala i teraz będzie pauzował.

  - Jestem przekonany, że to tylko przypadek. Oczywiście, mylić się jest rzeczą ludzką, ale trzeba też zrozumieć rację klubu. Praca zawodników została zniweczona, bo w tych meczach powinniśmy zdobyć więcej punktów. Wszyscy życzymy sobie, by pomyłek sędziowskich w meczach było jak najmniej - dodaje Piechocki, który od kilku tygodni działa w GKS, jednocześnie zarządzając siatkarską Skrą.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo