PGE Skra Bełchatów przegrała 0:3 wyjazdowy mecz Ligi Mistrzów z Masseik

Mariusz Wlazły i Jelte Maan - przywitanie kapitanów
Mariusz Wlazły i Jelte Maan - przywitanie kapitanów CEV
W 88 minut siatkarze PGE Skry Bełchatów przegrali mecz drugiej kolejki Ligi Mistrzów na wyjeździe z Greenyard Masseik.

Może gdyby mecz trwał sześć, siedem setów, nasi siatkarze złapaliby właściwy rytm gry. Bo z każdą minutą nieco się rozkręcali. Ale jedynym osiągnięciem było to, że zdobywaliśmy więcej punktów. Do wygrania choćby jednego seta forma nie wystarczyła. Najbliżej sukcesu podopieczni trenera Roberto Piazzy byli w trzeciej partii, którą przegrali na przewagi 27:29. Nie wykorzystali setbola przy wyniku 25:24. Szkoda.

Teraz bełchatowian czeka sobotnia rywalizacja w Polskiej Lidze Siatkówki z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Greenyard Masseik - PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:21, 25:22, 29:27).
PGE Skra: Milad Ebadipour 10, Jakub Kochanowski 6, Mariusz Wlazły 15, Artur Szalpuk 12, Karol Kłos 10, Grzegorz Łomacz 1, Kacper Piechocki (l) oraz Kamil Droszyński, Renee Teppan 1. Trener: Roberto Piazza.