Pierwszy skok Zosi Tomczyk z belki i od razu 5,17 m. Ciekawe wyniki w zawodach „Lekkoatletyka dla każdego”

Lekkoatletyka. Bardzo interesujący przebieg miały halowe zawody w Toruniu rozgrywane w ramach cyklu „Lekkoatletyka dla każdego”.

Podczas zawodów młodzi lekkoatleci uzyskali naprawdę kilka ciekawych wyników. Z zachwytu fachowcy cmokali m.in. widząc rezultaty Zofii Tomczyk z Opoczna. W skoku w dal młoda lekkoatletka po raz pierwszy skoczyła z belki i od razu uzyskała 5.17 zajęła. Tym wynikiem Zofia Tomczyk zajęła drugie miejsce . Wystąpiła również w sztafecie województwa łódzkiego na dystansie 4x200 m mix, zajmując trzecie miejsce. Wyniki godne pochwały.
Zofia Tomczyk na co dzień reprezentuje barwy klubu Pegaz Opoczno. Trenerem Zofii Tomczyk jest Marek Grabolus. Zosia czyni stałe postępy, w ubiegłorocznych zawodów z cyklu „Lekkoatletyka dla każdego” Zofia Tomczyk w biegu na 300 m w kategorii U13 zajęła pierwsze miejsce. ą