Pijana matka wiozła dzieci samochodem! Spowodowała kolizję

  Pijana matka wiozła dzieci samochodem! Spowodowała kolizję

  Ewa Drzazga

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Pijana matka wiozła dzieci samochodem! Spowodowała kolizję

  ©Tomasz Koryszko/archiwum Polskapresse

  Policja zatrzymała 35-latkę z Bełchatowa, bo ta spowodowała kolizję na osiedlu Dolnośląskim. W aucie, którym jechała było dwóch jej synów: 12-latek i 7-latek.
  Pijana matka wiozła dzieci samochodem! Spowodowała kolizję

  ©Tomasz Koryszko/archiwum Polskapresse

  Bełchatowscy policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji w pobliżu bloku 136 na osiedlu Dolnośląskim. 35-letnia mieszkanka Bełchatowa kierująca nissanem sunny najechała na zaparkowanego na przyblokowym parkingu forda focusa.

  Jak się okazało, kobieta wcześniej piła. Alkomat wykazał 1 promil. W aucie wiozła dzieci: 12-latka i 7-latka. Chłopcy w zdarzeniu nie ponieśli żadnego uszczerbku, cało wyszła z niego także 35-latka.

  Policjanci wręczyli kobiecie mandat za spowodowanie kolizji. Odebrano jej także prawo jazdy. Ale na tym nie koniec, bo 35-latka odpowie za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Sprawa będzie także zbadana pod kątem tego, czy bełchatowianka naraziła swoich synów na utratę zdrowia lub życia.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo