Pijany łodzianin groził, że skoczy z balkonu [ZDJĘCIA]

  Pijany łodzianin groził, że skoczy z balkonu [ZDJĘCIA]

  kos, mar

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Pijany łodzianin groził, że skoczy z balkonu [ZDJĘCIA]
  1/10
  przejdź do galerii

  ©Jarosław Kosmatka

  Pijany łodzianin zaalarmował w czwartek wszystkie służby, grożąc, że skoczy z balkonu. Mimo, że balkon znajdował się zaledwie na pierwszym piętrze, na miejsce przyjechali strażacy, pogotowie i policyjny negocjator. Niedoszłego samobójcę udało się obezwładnić, zanim zrealizował swoje groźby.
  W czwartek ok. godz. 14 na balkonie na I piętrze budynku przy ul. Struga 38 w Łodzi pojawił się mężczyzna i zaczął grozić, że odbierze sobie życie skacząc na chodnik. Zachowanie mężczyzny wskazywało, że był nietrzeźwy.

  Na miejsce natychmiast przyjechała straż pożarna i pogotowie. Przybył też policyjny negocjator. Strażacy rozłożyli pod balkonem skokochron, który miał zamortyzować ewentualny upadek mężczyzny, a negocjator podjął próbę odwiedzenia desperata od skoku.

  W międzyczasie strażacy wspólnie z policją postanowili dostać się do mieszkania z drugiej strony i siłą powstrzymać desperata. Akcja przebiegła bez zakłóceń i już po kilku chwilach mężczyzna został obezwładniony przez funkcjonariuszy.

  50-letni niedoszły samobójca został odwieziony do szpitala psychiatrycznego na obserwację.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo