MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Plebiscyt MISTRZOWIE MOTORYZACJI rozstrzygnięty. Poznaliśmy laureatów. Oto najlepsi w województwie łódzkim

Redakcja Polska Press
Kierowcy zawodowi, mechanicy, warsztaty samochodowe, instruktorzy jazdy. Między innymi w tych kategoriach zostali wyróżnieni ludzie związani z motoryzacją. Poznaliśmy laureatów w naszym corocznym plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji. Możecie sprawdzić już najlepszą trójkę w dziewięciu konkursowych kategoriach w naszym województwie.

W tegorocznym plebiscycie kandydaci do nagród w akcji Mistrzowie Motoryzacji walczyli w następujących kategoriach:

• Ale MOTOR!,

Poniżej możecie poznać listę laureatów dla każdej z nich, a do poszczególnych kategorii przejdziecie korzystając z poniższego spisu treści.

Spis treści

Mechanik Roku

Pierwsze miejsce w województwie łódzkim zajął Piotr Mazur. Reprezentuje on swoją firmę M4K GARAGE z Łodzi. Pokonał Mariusza Jakubika, który reprezentuje swoją działalność Warsztat Samochodowy Mariusz Jakubik Auto-Naprawy z Sanogoszczy (drugie miejsce w województwie) oraz Marka Cieślaka posiadającego zakład usług motoryzacyjnych autoperfect Marek Cieślak w Bełchatowie.

Warsztat Samochodowy Roku

Pierwsze miejsce w województwie łódzkim zajął warsztat Auto Serwis Kendal z miejscowości Rąbień. Jako jedyny serwis wulkanizacyjny w regionie posiadają myjnie TIR i BUS oraz całodobową myjnię dla samochodów osobowych. Najlepszy warsztat pozostawił w tyle firmę M4K Łódź (drugie miejsce w województwie). To oddział Oddział M4K Garage Łódź otwarty w grudniu 2021 roku - ich przedstawiciel, Piotr Mazur, został zwycięzcą w województwie łódzkim w kategorii Mechanik Roku. Trzecie miejsce w województwie zajął CAR SOS WARSZTAT.

Instruktor Jazdy Roku

Pierwsze miejsce w województwie łódzkim zajęła Małgorzata Chylińska z Auto Szkoły dla Kobiet GirlsSchool w Łódzi. To nie pierwszy jej udział i wyróżnienie w naszym plebiscycie. Dalej uplasował się Maciej Grzelak ze szkoły Autoszkoła AB-ES w Zgierzu (drugie miejsce w województwie) oraz Rafał Duda ze Szkoły Nauki Jazdy Speed w Brzezinach (trzecie miejsce w województwie).

Szkoła Jazdy Roku

Pierwsze miejsce w województwie łódzkim zajęła szkoła Girls School Szkoła nauki jazdy dla kobiet. Ich przedstawicielka, Małgorzata Chylińska, została też Instruktorką Roku. Dalej uplasowała się Auto Szkoła Lider Kamil Sarnecki ze Skierniewic (drugie miejsce w województwie) oraz Auto Szkoła FOLLOW ME (trzecie miejsce w województwie) z Pabianic.

Kierowca Roku

Najlepszym kierowcą w województwie został wybrany Rafał Lukas z firmy Kospi Przemysław Kotlicki z Tuszyna. Drugie miejsce zajął Daniel Chojnacki, jeżdżący od 2016 roku kierowca transportowy, jak podkreśla od 8 lat (czyli początku swojej kariery) bez wypadku. Przejazdy realizuje dla firmy Centrobud z Ozorkowa. Trzecie miejsce zajął Rafał Borończyk, który jest kierowcą w firmie AK-TRANS Artur Kiereś z Piotrkowa Trybunalskiego.

Firma Transportowa Roku

Najlepszą firmą transportową w województwie łódzkim została firma KOSPI PRZEMYSŁAW KOTLICKI z Tuszyna. Istniejąca od 2017 roku firma realizuje przewozy różnymi pojazdami od Van-ów, przez busy, aż po ciężarówki. Najlepsza firma transportowa zostawiła w tyle Prywatną Komunikację Samochodową MUSTANG z Piotrkowa Trybunalskiego (drugie miejsce w województwie) oraz OSAWIK Transport Materiałów Sypkich z Januszewic (trzecie miejsce w województwie).

Auto Detailing Roku

Pierwsze miejsce w województwie łódzkim zajęła firma ADS Auto Detail Studio z Opoczna. Dalej znalazła się firma Auto SPA z Kutna (drugie miejsce w województwie). Jak wspominają: "pasja i miłość do motoryzacji i pielęgnowania tego, co najpiękniejsze w samochodach - tak właśnie zrodziło, 11 lat temu, się Auto SPA Kutno", a trzecie miejsce w województwie zajęła istniejąca od 5 lat firma Brunex Detailing z Pabianic. Jak mówi jej właściciel największym sukcesem są wracający do niego zadowoleni klienci.

Ale FURA!

W konkursie zorganizowano także wybory na najlepsze samochody w całym województwie. Oryginalne, ciekawe czy zadbane klasyki. Kto triumfował z jakim autem w kategorii "Ale FURA!"? Sprawdzamy:

1. Numerem jeden został Ford Mustang GT z silnikiem 5,0 o mocy 450KM należący do Mariusza Frukacza z Łękińska,
  2. Lexus LS 460 - jedyny LS 460 w Polsce i prawdopodobnie w Europie w pakiecie Tom's Racing Piotra Stankiewicza z Łodzi,
  3. Mercedes-Benz SLC450 z 1978 roku, którego właścicielem jest Rafał Szczęsny z Podkałka.

Ale MOTOR!

Podobnie jak w przypadku samochodów, w konkursie zorganizowano także wybory na najlepsze motocykle w całym województwie. Oryginalne, ciekawe czy zadbane klasyki. Kto triumfował i z jakim jednośladem w kategorii "Ale MOTOR!"? Sprawdzamy: