POGOŃ SZCZECIN - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO. 17.07.2022 Śledź wynik meczu Online Widzew - Pogoń

(dk)
Dziś o 17:30 mecz Pogoń Szczecin - Widzew Łódź. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE.

POGOŃ SZCZECIN - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO, WYNIK MECZU

strona wymaga odświeżania

POGOŃ SZCZECIN2
WIDZEW ŁÓDŹ1

Koniec meczu. Piłkarze Widzewa w pierwszym meczu sezonu PKO Ekstraklasy przegrali z Pogonią w Szczecinie, choć wynik mógł być całkowicie odwrotny. Ogromna szkoda. Widzew pokazał jednak, że z innymi drużynami ekstraklasy może grać, jak równy z równym.
90+4 min. Biczachczian strzelił groźnie, ale niecelnie
90+3 min. Róg dla Widzewa. Ravas w polu karnym Pogoni. Stipica łapie dośrodkowaną piłkę.
90+2 min. Czy widzewiacy jeszcze stworzą groźną okazję?
90+1 min. Sędzia przedłuża mecz o 4 minuty
90 min. Żyro faulował Stolarskiego
88 min. Carlos strzelał Ravas łapie
88 min. Zmiana w Widzewie. Za Nunesa wchodzi Kreuzliegler
86 min. Kontra Pogoni, strzelał Almqvist, broni Ravas
85 min. Sanchez strzelił nad poprzeczką bramki Pogoni
84 min. Shehu ładnie zagrał do Danielaka, ale z tej akcji nic nie wyszło
82 min. Błąd Stępińskiego, na szczęście bez konsekwencji
82 min. Opuszcza boisko Zahović, wchodzi Stolarski
81 min. Zmęczenie widzewiaków daje znać o sobie
79 min. Żyro ukarany żółtą kartką
78 min. Zmiany w Widzewie. Zeszli Pawłowski i Terpiłowski, weszli Norman Hansen i Sypek
76 min. Strzelał Almqvist, Ravas broni
74 min. Czorbadżijski wyjaśnił sytuację pod bramką Widzewa
72 min. Zmiany w Widzewie. Za Hanouska i Letniowskiego weszli Sanchez i Shehu
71 min. GOL DLA POGONI. Biczachczian popisał się pięknym strzałem pod poprzeczkę
70 min. Żyro zablokował uderzenie gospodarzy
69 min. Teraz faulowany był Nunes
68 min. Żyro faulował blisko pola karnego Pogoni
67 min. Gra nieco się uspokoiła
63 min. Zmiana w Pogoni: schodzi Grosicki, wchodzi Jean Carlos
61 min. Strzał Nunesa, łapie Stipica
59 min. Ravas obronił strzał głową Grosickiego
58 min. Pawłowski łapie się za głowę. Bramkarz Pogoni broni strzał Pawłowskiego, a także dobitkę Kuna. Widzew bliski zdobycia drugiego gola
56 min. Malec ukarany żółtą kartką
55 min. Zmiany w Pogoni. Biczachczian za Kowalczyka, weszli też Almqvist i Kucharczyk za Fornalczyka i Drygasa
54 min. Stipica wygrał pojedynek sam na sam z Pawłowskim, ale świetna akcja łodzian
54 min. Dobry strzał Pawłowskiego, pół metra obok słupka
53 min. Doskonała akcja Letniowskiego, Danielak strzelał, lecz bez efektu
51 min. Faulowany Stipica, od wolnego zacznie bramkarz Pogoni
50 min. Czorbadżijski wybił piłkę z naszego pola karnego
48 min. Kun skorzystał z prezentu gospodarzy, ale strzelił zbyt lekko
48 min. Nunes dośrodkował, szkoda, że ani Pawłowski, ani Terpiłowski nie zamknęli akcji
47 min. Niebezpiecznie w polu karnym Widzewa. Kowalczyk strzelił mocno, na szczęście ponad bramką
46 min. Początek drugiej połowy. Bez zmian w obu drużynach.
45+1 min. Koniec pierwszej połowy. Widzew grał zaskakująco dobrze, prowadził, ale szkoda, że ostatnich sekundach pozwolił na wyrównanie.
45 min. GOL DLA POGONI. Bartkowski dośrodkował idealnie, pozwolił na to Żyro, nasi obrońcy nie wybili piłki i Zahović trafił do siatki
43 min. Nunes przerywa akcję Pogoni
42 min. Czorbadżijski faulowany
41 min. Letniowski organizuje kolejną akcję, Kun stracił piłkę, ale Hanousek znów ratuje sytuację
38 min. Rzut rożny dla Widzewa. Po dośrodkowaniu piłka wyszła za boisko. Zaczyna Pogoń
37 min. Hanousek jak profesor zatrzymał rywali. Strzelał Letniowski, Stipica łapie piłkę
35 min. Danielak znów zaatakował, łodzianie grają bez kompleksów, strzelił jednak obok bramki
33 min. Za bramką Ravasa zasiedli kibice Widzewa, którzy teraz pojawili się na stadionie. Siedzą razem z kibicami Portowców
33 min. Powinno być 2:0 dla Widzewa. Strzał Danielaka obronił Stipica. To była ciekawa sytuacja
32 min. Ravas niepodzielnie panuje na własnym przedpolu
31 min. Ravas łapie piłkę po dośrodkowaniu gospodarzy
30 min. Kun faulował i został ukarany żółtą kartką. Kun ratował piłkę po stracie łodzian. Letniowski zagrał ciekawą akcję z Nunesem, ale zamiast strzelać podawał.
28 min. Gol dla Widzewa po strzale Czorbadżijskiego, niestety był na pozycji spalonej. Gol nie został uznany.
26 min. Groźnie pod bramką Widzewa. Wielkie zamieszanie, Dąbrowski strzelał, Ravas bronił, dobitka Drygasa trafiła w słupek. Mieliśmy wielkie szczęście
25 min. Nieudana wrzutka w pole karne Widzewa
23 min. Czorbadżijski w ostatniej chwili uratował przed startą gola
22 min. Widzew idzie za ciosem. Zaatakował, ale Kun nie opanował piłki
19 min. GOL DLA WIDZEWA. Terpiłowski wpadł w pole karne, minął obrońcę, podał wzdłuż linii bramkowej, a nogę dołożył Pawłowski. Brawo Widzew
18 min. Danielak wybił na róg. Po dośrodkowaniu łapie Ravas
16 min. Znów faulowany Nunes, z którym nie radzą sobie gospodarze
15 min. Nunes faulowany, piłkę przejął Grosicki, dośrodkował, na szczęście Drygas nie sięgnął piłki
13 min. Drygas strzelał, ale bardzo niecelnie
12 min. Wrzutka w pole karne, Nunes strzelał, ale dwa metry nad poprzeczką
11 min. Dobry strzał Letniowskiego, Stipica wybił na róg
10 min. Pierwszy rzut rożny dla Widzewa. Nunes dośrodkował, Stępiński zablokowany
9 min. Ciekawa akcja Widzewa, Letniowski został uprzedzony przez rywala
7 min. Cżorbadżijski był ostro faulowany, leżał na boisku, ale już doszedł do siebie
7 min. Terpiłowski dośrodkował do Pawłowskiego, napastnika Widzewa ubiegł obrońca Pogoni
6 min. Widzew schowany, liczy na kontry
4 min. Za mocne podanie do Pawłowskiego
3 min. Rzut wolny dla Pogoni, piłkę wybił Żyro
2 min. Letniowski próbował zaatakować, zatrzymany przez rywala
1 min. Pierwszy gwizdek sędziego. Pogoń na czarno, Widzew na czerwono. Rozległ się dźwięk syreny okrętowej, co jest tradycją na stadionie Pogoni. Tak samo się dzieje po golach gospodarzy. Oby już dzisiaj ten dźwięk nie był słyszany

Godz. 17:29. Obie drużyny już na boisku. Za minutę zaczynamy.

Godz. 17.27: Mecz Widzewa z Pogonią jest przedostatnim w premierowej serii. W poniedziałek Cracovia zagra z Górnikiem. Liderem jest teraz Wisła Płock, która pokonała Lechię Gdańsk 3:0. Lechia to pierwszy rywal Widzewa w Łodzi (31 lipca).

Godz. 17.25: 9.300 kibiców obejrzy mecz Pogoni z Widzewem. Tylu mogło wejść na budowany jeszcze stadion w Szczecinie i wszystkie dostępne bilety zostały wykupione. Zapowiada się wielkie widowisko.

Godz. 17.20: Piękna słoneczna pogoda nad stadionem w Szczecinie. Sponsor Widzewa STS typuje: wygrana Pogoni 1:1,52, wygrana Widzewa 1:7,25, remis 1:4,25

Godz. 17.10: Przed startem ekstraklasy zarząd Widzew Łódź S.A. w liście otwartym zwraca się do kibiców czterokrotnego mistrza Polski przed startem sezonu PKO BP Ekstraklasy: Przed nami pierwszy od ośmiu lat start w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. Cały Klub i widzewska społeczność wiele lat pracowali na ten sukces, który mamy nadzieję, będzie dopiero jednym z wielu kolejnych w przyszłości. Zanim do tego dojdzie, czeka nas wiele trudnych meczów i wyzwań, a te możemy przezwyciężyć tylko wtedy, kiedy cała społeczność Widzewa będzie razem. Dlatego z tego miejsca prosimy wszystkich Kibiców o wsparcie drużyny oraz sztabu, ale także pracowników przez cały nadchodzący sezon.

Godz. 17.00: Mecze Pogoni z Widzewem mają szczególną moc. Na 52 mecze obu drużyn w ekstraklasie, tylko dwukrotnie padły bezbramkowe remisy: w październiku 1990 roku i w lipcu 1993 roku. Oba mecze rozegrano w Łodzi. W Szczecinie zatem ZAWSZE padały bramki. W roli gościa Widzew 10 razy wygrał z Pogonią w Szczecinie, to dobrze wróży przed dzisiejszym meczem. Pogoń wygrała z Widzewem na swoim boisku tylko 9 razy. W siedmiu meczach padał remis.

Godz. 16.50: Będzie to 53 mecz obu drużyn w ekstraklasie. Bilans: 25 zwycięstw Widzewa, 12 remisów, 15 zwycięstw Pogoni. Bramki: 69-53 dla Widzewa.

Godz. 16.40: Po raz ostatni obie drużyny spotkały się w ekstraklasie 12 kwietnia 2014 roku. W Szczecinie Pogoń wygrała z Widzewem 1:0, a jedynego gola zdobył Marcin Robak w 51 minucie meczu. Do 68 minuty w barwach Pogoni występował Dominik Kun. Jakby widzewskich akcentów było mało, trenerem tamtej drużyny Pogoni był Dariusz Wdowczyk. Widzew prowadził Artur Skowronek.

Godz. 16.30: Trener Janusz Niedźwiedź zdecydował się na sprawdzony skład plus dwaj nowi zawodnicy w defensywie. Zadebiutują zatem: Bożidar Czorbadżijski i Mateusz Żyro. Na ławce zostali: Serafin Szota, Juljan Shehu, Jakub Sypek i Jordi Sanchez.

Godz. 16.20: Oto składy obu drużyn:
Pogoń: Stipica – Bartkowski, Zech, Malec, Mata – Fornalczyk, Dąbrowski, Drygas, Kowalczyk, Grosicki – Zahovic
Widzew: Ravas – Stępiński, Czorbadżijski, Żyro – Danielak, Kun, Hanousek, Nunes – Terpiłowski, Letniowski – Pawłowski

Rezerwowi Pogoni: Klebaniuk – Szcześniak, Stolarski, Łęgowski, Smoliński, Biczachczian, Kucharczyk, Jean Carlos, Almqvist
Rezerwowi Widzewa: Łytwynenko – Zieliński, Kreuzriegler, Szota, Gołębiowski, Shehu, Sypek, Normann Hansen, Sanchez

Godz. 16 - Dziś wielki dzień dla kibiców Widzewa. Drużyna wraca tam gdzie jej miejsce, do ekstraklasy. W pierwszym spotkaniu w sezonie Widzew podejmie na wyjeździe Pogoń Szczecin. Początek meczu o godz. 17:30. Zapraszamy na relację. Za chwilę składy obu drużyn.