POKAŻ TALENT! Znamy już artystów, którzy będą reprezentować nasz region w ogólnopolskim finale

Akcja specjalna POKAŻ TALENT!
Udostępnij:
Laureaci regionalnych eliminacji wystąpili na żywo przed kamerami. Zobacz ich występy i wybierz najlepszych. Oni będą reprezentować nasze województwo w ogólnopolskim etapie akcji.

Wielką, ogólnopolską akcję POKAŻ TALENT!, która rozpoczęła się na początku roku, zakłóciła pandemia koronawirusa. To z jej powodu nie mogły się odbyć wojewódzkie gale z udziałem publiczności, na których mieli wystąpić laureaci pierwszego etapu głosowania.

- Nie mogąc zaprezentować artystów na żywo zdecydowaliśmy się zaprosić ich na nagrania, podczas których mogli pokazać swój talent przed kamerami - mówi Iwona Walkowicz, ogólnopolski koordynator akcji POKAŻ TALENT! - We wrześniu i w październiku we wszystkich województwach odbyły się takie występy. I trzeba przyznać: SĄ ZACHWYCAJĄCE!

W kategoriach Talent wokalny - soliści, Talent muzyczny - soliści i Talent taneczny - soliści i pary do finału wojewódzkiego awansowało po pięć osób, które w eliminacjach zdobyły najwięcej głosów. W kategoriach Talent wokalno-muzyczny - zespoły i Talent fotograficzny w wojewódzkim finale bierze udział trzech laureatów poprzedniego etapu. Wszyscy finaliści zachowali głosy zdobyte od początku akcji.

KLINKNJ i zobacz
występy finalistów
- zagłosuj na faworytów
Talent wokalny - soliści
Talent muzyczny - soliści
Talent wokalno-muzyczny - zespoły
Talent taneczny - soliści i pary
Talent fotograficzny

Teraz pora wyłonić zwycięzców wojewódzkiego finału w każdej z pięciu kategorii. Czekają na nich nagrody:

  • tytuł TALENT ROKU w regionie w danej kategorii
  • statuetka, która zostanie wręczona podczas ogólnopolskiej gali POKAŻ TALENT!
  • awans do ogólnopolskiego półfinału z zachowaniem zdobytych głosów
  • dodatkowa nagroda finansowa w wysokości 1000 złotych

Głosowanie w wojewódzkim finale rozpoczęło się we wtorek, 3 listopada i potrwa do czwartku, 12 listopada do godz. 21:30.

Specjalne nagrody od patronów i partnerów

Poza opisanymi powyżej nagrodami dla zwycięzców głosowania publiczności, na uczestników akcji będą czekać także specjalne, dodatkowe nagrody ufundowane i przyznane przez patronów i partnerów akcji.

  • Europoseł Witold Waszczykowski nagrodzi zwycięzców wojewódzkich w kategoriach Talent Wokalny - soliści, Talent Muzyczny – soliści, Talent Taneczny – soliści i pary, Talent Fotograficzny, Anioł Talentu, Instruktor Tańca. Nagrodzony zostanie też jeden, wybrany (niezależnie od wyników głosowania) uczestnik z województwa łódzkiego z kategorii Mały Talent oraz Talent Niezwykły (uczestnik z województwa łódzkiego, który w etapie ogólnopolskim uzyska najwięcej głosów). Otrzymają oni zaproszenia na wyjazd wraz z osobą towarzyszącą do Brukseli połączony z wizytą studyjną w Parlamencie Europejskim.

  • Zaproszenie na sesja nagraniową w studiu nagrań muzycznych w Radiu Łódź dla zwycięzców wojewódzkich w kategorii Talent Wokalny - soliści, Talent Muzyczny - soliści, Talent Wokalno-Muzyczny - zespoły oraz dla uczestnika w kategorii Mały Talent z województwa łódzkiego (prezentującego talent wokalny lub muzyczny) który zajmie najwyższe miejsce w ogólnopolskiej kategorii Mały Talent.
    KLIKNIJ i czytaj więcej o sesjach nagraniowych

OGÓLNOPOLSKI ETAP AKCJI

Kolejnym etapem akcji będzie ogólnopolski półfinał. Wezmą w nim udział zwycięzcy z każdego województwa w każdej kategorii. Podobnie, jak przy awansie do wojewódzkiego finału zachowają głosy zdobyte od początku akcji. W półfinale, w każdej kategorii, trzy osoby lub zespoły, które zajmą trzy pierwsze miejsca w rankingach wywalczą awans do wielkiego, ogólnopolskiego finału akcji.

- Bardzo liczymy na to, że sytuacja związana z pandemią pozwoli nam zorganizować wielką galę w tym roku - mówi Iwona Walkowicz. - Prawdopodobnie nie będzie możliwości, aby gala odbyła się z udziałem publiczności, jednak przeprowadzimy transmisję w internecie i zapewnimy jej ogromną promocję w całej Polsce i na Facebooku. Bo przecież to w naszej akcji jest najważniejsze - promocja utalentowanych, młodych artystów, którym zwycięstwo w finale ma otworzyć drzwi do sławy.

- Natomiast jeśli jednak okaże się, że organizacja gali w tym roku nie będzie możliwa z powodu ograniczeń takich, jak np. zakaz tego typu spotkań czy zakaz podróży między regionami - dodaje Iwona Walkowicz, gala zostanie ona odłożona w czasie aż do momentu, w którym finaliści będą mogli bezpiecznie, a zarazem w satysfakcjonujących ich sposób wystąpić przed publicznością lub przed kamerami.

Podczas wielkiej gali finałowej do artystów występujących w wymienionych powyżej kategoriach dołączą finaliści z kategorii Talent taneczny - grupy oraz Talent niezwykły. Na gali zostaną także wręczone nagrody dla laureatów z kategorii Małe talenty.

Finałowe głosowanie podczas gali wyłoni zdobywców GŁÓWNYCH NAGRÓD - tytułu i statuetki TALENT ROKU POLSKI 2020 w każdej kategorii akcji oraz głównych nagród finansowych w wysokości 10 000 złotych

W kategorii Talent Fotograficzny finałowe głosowanie zdecyduje o zdobyciu nagrody głównej, którą jest wyjazd do USA na FOTOWYPRAWĘ MONTANA & WYOMING organizowaną przez renomowany Klub Podróży Horyzonty.

- Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że trudno w tej chwili planować wyjazd do USA - dodaje Iwona Walkowicz. - Dlatego zwycięzca będzie mógł udać się na fotowyprawę w terminie, którego dziś nie określamy. Zaproszenie będzie aktualne oczekując na czas, w którym mniej będziemy się obawiać o nasze zdrowie.
Jeśli jednak laureat definitywnie zrezygnuje z wyjazdu, będzie mógł otrzymać nagrodę taką, jaka czeka na zwycięzców finału w innych kategoriach, czyli nagrodę finansową w wysokości 10 000 złotych.

__________

Informacji o akcji udziela:
Bartłomiej Masiarz
tel. 510 026 915
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Przejdź na stronę główną Dziennik Łódzki