Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Opiekun Talentów Roku 2023
- Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:tytuł Opiekuna Talentów Roku 2023 w naszym województwie, nagrodę finansową 2000 złotych, awans do ogólnopolskiego finału akcji, prezentację w specjalnym dodatku do gazety „POKAŻ TALENT!” oraz dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której odbierze statuetkę.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Katarzyna Wojtecka - tel. 695 119 848.
-
Monika Kenig
Młodzieżowy Dom Kultury, Zgierz
— -
Monika Kotowska
Centrum Kultury i Sztuki, Skierniewice
— -
Natalia Ruda Madejczyk
Studio Tańca 4U, Łódź
— -
Nina Taraska-Pyzia
Miejski Ośrodek Kultury, Sulejów
— -
Olha Malinovska
Miejski Dom Kultury, Radomsko
— -
Patrycja Pilcicka
Szkoła Tańca Urban Dance Zone, Łódź
— -
Paulina Stawicka
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury, Uniejów
— -
Paweł Małek
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2, Łódź
— -
Paweł Niewiadomy
Młodzieżowy Dom Kultury, Zgierz
— -
Piotr Giernalczyk
Centrum Kultury i Sztuki, Błaszki
— -
Piotr Włodarczyk
Szkoła Tańca ES-KADRA, Pabianice
— -
Przemysław Pogocki
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3, Łódź
— -
Rafał Mikołajewski
Ośrodek Kultury i Rekreacji, Stryków
— -
Renata Ćwiek
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1, Łódź
— -
Robert Fijałkowski
Miejski Ośrodek Kultury, Piotrków Trybunalski
— -
Romuald Spychalski
Miejski Ośrodek Kultury, Koluszki
— -
Sebastian Krupa
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Rzgów
— -
Seweryn Ropenga
Miejski Ośrodek Kultury, Konstantynów Łódzki
— -
Sonia Kunikowska
STREET DANCE Studio, Kutno
— -
Szymon Gwadera
Regionalne Centrum Kultury, Drzewica
— -
Tomasz Walak
Gminny Ośrodek Kultury, Nieborów
— -
Tomasz Zieliński
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2, Łódź
— -
Tomek Balcerek
Miejski Ośrodek Kultury, Piotrków Trybunalski
— -
Weronika Skorupa
Gminny Ośrodek Kultury, Kluki
— -
Witold Furmańczyk
Miejski Dom Kultury, Zduńska Wola
— -
Wojciech Kutkowski
Łowicki Ośrodek Kultury, Łowicz
— -
Zbigniew Godlewski
Gminny Ośrodek Kultury, Sędziejowice
— -
Anna Walaszczyk
Miwanart Anna Walaszczyk, Ksawerów
— -
Anna Szoszkiewicz
Miejski Ośrodek Kultury, Ozorków
—
- 1
- 2