Policjant Roku 2013: Adam Kubiak [POLICJANT.18]

kos
Aby zagłosować na st. asp. Adama Kubiaka wyślij SMS o treści POLICJANT.18 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)
Aby zagłosować na st. asp. Adama Kubiaka wyślij SMS o treści POLICJANT.18 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) archiwum prywatne
Starszy aspirant Adam Kubiak – Kierownik Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.

Starszy aspirant Adam Kubiak w policji służy od 1996. Od początku związany jest z Komendą Powiatową Policji w Zduńskiej Woli. Na początku swojej przygody z policją pracował w tzw. „patrolówce”. Przez pierwsze lata zdobywał doświadczenie w pracy oraz wiedzę na kursach policyjnych.

Następnie został dzielnicowym. Po kilku latach pracy z lokalną społecznością został kierownikiem Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w zduńskowolskiej komendzie. Funkcję tę pełni do dnia dzisiejszego.

Podczas swojej pracy, kilkakrotnie wyróżniany przez komendanta powiatowego za bardzo dobre wyniki w pracy. Dwukrotnie reprezentował województwo łódzkie w Ogólnopolskich Zawodach „Patrol roku”, został również wyróżniony dwukrotnie w plebiscycie na „Dzielnicowego Roku” w województwie łódzkim.

Za swoją pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu zduńskowolskiego w tym roku wyróżniony nagrodą przez Ministra Spraw Wewnętrznych.

Pełni funkcje oskarżyciela publicznego w Sadzie Rejonowym w Zduńskiej Woli. Lubiany przez kolegów z pracy, zarówno przez przełożonych jak i podwładnych. Jest prawdziwym wzorem do naśladowania dla swoich młodszych kolegów. Jego hobby to sport, a szczególnie biegi długodystansowe.

Wideo

Dodaj ogłoszenie