Policjant Roku 2013: Grzegorz Miazek [POLICJANT.3]

  Policjant Roku 2013: Grzegorz Miazek [POLICJANT.3]

  kos

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Aspirant sztabowy Grzegorz Miazek- dzielnicowy w Brzezinach.
  Aby zagłosować na asp. sztab. Grzegorza Miazka wyślij SMS o treści POLICJANT.3 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)

  Aby zagłosować na asp. sztab. Grzegorza Miazka wyślij SMS o treści POLICJANT.3 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) ©archiwum prywatne

  Do policji wstąpił w 2000 roku. W roku 2002 został członkiem Nieetatowej Grupy Rozminowania Minersko-Pirotechnicznego. Jest trzykrotnym finalistą corocznego konkursu organizowanego przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Raz zajął w nim II miejsce . W latach 2003-2011 był przewodnikiem psa (obecnie piesek jest na emeryturze w domu aspiranta).

  Od roku 2006 jest dzielnicowym w Zespole Dzielnicowych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach. Za wzorowa służbę wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Powiatowego oraz Wojewódzkiego Policji. Odznaczony brązowym medalem zasługi.

  Jest członkiem zespołu interdyscyplinarnego powołanego przez Burmistrza miasta Brzeziny. Poza służbą jest aktywnym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach (od 1939 r.), gdzie poza działaniami ratowniczymi dodatkowo gra w orkiestrze dętej.

  W wolnych chwilach wędkuje. Jest zdobywcą brązowego medalu w zawodach organizowanych przez Polski Związek Wędkarski. Startuje również w maratonach i półmaratonach biegowych.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo