Policjant Roku 2013: Grzegorz Miazek [POLICJANT.3]

kos
Aby zagłosować na asp. sztab. Grzegorza Miazka wyślij SMS o treści POLICJANT.3 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)
Aby zagłosować na asp. sztab. Grzegorza Miazka wyślij SMS o treści POLICJANT.3 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) archiwum prywatne
Udostępnij:
Aspirant sztabowy Grzegorz Miazek- dzielnicowy w Brzezinach.

Do policji wstąpił w 2000 roku. W roku 2002 został członkiem Nieetatowej Grupy Rozminowania Minersko-Pirotechnicznego. Jest trzykrotnym finalistą corocznego konkursu organizowanego przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Raz zajął w nim II miejsce . W latach 2003-2011 był przewodnikiem psa (obecnie piesek jest na emeryturze w domu aspiranta).

Od roku 2006 jest dzielnicowym w Zespole Dzielnicowych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach. Za wzorowa służbę wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Powiatowego oraz Wojewódzkiego Policji. Odznaczony brązowym medalem zasługi.

Jest członkiem zespołu interdyscyplinarnego powołanego przez Burmistrza miasta Brzeziny. Poza służbą jest aktywnym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach (od 1939 r.), gdzie poza działaniami ratowniczymi dodatkowo gra w orkiestrze dętej.

W wolnych chwilach wędkuje. Jest zdobywcą brązowego medalu w zawodach organizowanych przez Polski Związek Wędkarski. Startuje również w maratonach i półmaratonach biegowych.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie