Policjant Roku 2013: Marcin Lipieta [POLICJANT.17]

  Policjant Roku 2013: Marcin Lipieta [POLICJANT.17]

  kos

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Aspirant Marcin Lipieta - przewodnik psa patrolowo–tropiącego.
  Aby zagłosować na asp. Marcina Lipietę wyślij SMS o treści POLICJANT.17 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)

  Aby zagłosować na asp. Marcina Lipietę wyślij SMS o treści POLICJANT.17 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) ©archiwum prywatne

  Aspirant Marcina Lipieta pełni służbę w Policji od 2003 roku. Od 2010 roku pełni obowiązki przewodnika psa patrolowo–tropiącego. Wcześniej służbę pełnił jako dzielnicowy. Aspirant Marcin Lipieta jest policjantem bardzo koleżeńskim i otwartym na kontakt ze społeczeństwem.

  Dał się poznać jako osoba lubiana w środowisku policyjnym, jak i lokalnej społeczności - w szczególności w kontaktach z dziećmi. Chętnie bierze udział w spotkaniach z młodzieżą, gdzie prezentuje pokaz tresury i posłuszeństwa swojego podopiecznego – owczarka niemieckiego Drako. Pies w 2011 roku zajął pierwsze miejsce w województwie łódzkim w zawodach kynologicznych - w 2012 roku zajął wysokie 4 miejsce.

  Pasją Marcina Lipiety jest tresura psów, którą zajmował się już przed służbą w Policji. Dzięki służbie może dalej rozwijać swoje zainteresowania i pasję dla działania na rzecz społeczeństwa. Aspirant Marcin Lipieta jest osobą szanowaną, która nigdy nie odmawia pomocy.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo