Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Policjant Roku 2013: Marcin Lipieta [POLICJANT.17]

kos
Aby zagłosować na asp. Marcina Lipietę wyślij SMS o treści POLICJANT.17 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)
Aby zagłosować na asp. Marcina Lipietę wyślij SMS o treści POLICJANT.17 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) archiwum prywatne
Aspirant Marcin Lipieta - przewodnik psa patrolowo–tropiącego.

Aspirant Marcina Lipieta pełni służbę w Policji od 2003 roku. Od 2010 roku pełni obowiązki przewodnika psa patrolowo–tropiącego. Wcześniej służbę pełnił jako dzielnicowy. Aspirant Marcin Lipieta jest policjantem bardzo koleżeńskim i otwartym na kontakt ze społeczeństwem.

Dał się poznać jako osoba lubiana w środowisku policyjnym, jak i lokalnej społeczności - w szczególności w kontaktach z dziećmi. Chętnie bierze udział w spotkaniach z młodzieżą, gdzie prezentuje pokaz tresury i posłuszeństwa swojego podopiecznego – owczarka niemieckiego Drako. Pies w 2011 roku zajął pierwsze miejsce w województwie łódzkim w zawodach kynologicznych - w 2012 roku zajął wysokie 4 miejsce.

Pasją Marcina Lipiety jest tresura psów, którą zajmował się już przed służbą w Policji. Dzięki służbie może dalej rozwijać swoje zainteresowania i pasję dla działania na rzecz społeczeństwa. Aspirant Marcin Lipieta jest osobą szanowaną, która nigdy nie odmawia pomocy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki