Polska - Kolumbia Mundial U 20 mecz na stadionie Widzewa. Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2019 [FILM]

afd, dem
Rozpoczął się Mundial U20. Na stadionie Widzew w Łodzi walczą ze sobą reprezentacje Polski i Kolumbii. Mistrzostwa Świata do lat 20 w Piłce Nożnej 2019 zobacz pierwszy mecz w Łodzi.

Mistrzostwa Świata do lat 20 w Piłce Nożnej 2019

POLSKA - KOLUMBIA

W 22 minucie meczu Polska przegrywa po fatalnym błędzie Sebastiana Walukiewicza który "notuje" asystę. Stoper naszej reprezentacji wyłożył piłkę Ivanowi Angulo, który skrzętnie wykorzystał sytuację sam na sam.
Po pierwszej połowie gra naszej reprezentacji nie napawa optymizmem. Akcje pod bramką Kolumbii są rzadkością, całość meczu rozgrywa się w środkowej części boiska. Na szczęście Kolumbijczycy również nie reprezentują nic okazałego, gdyby nie błąd Walukiewicza wynik pierwszej połowy byłby otwarty. Czekamy na drugą część spotkania.
Druga połowa meczu podobnie jak pierwsza nie sprawiła aby reprezentacja Polski przełamała złą passę. Kolumbijczycy natomiast raz po raz atakowali polską bramkę, nie jedną sytuacje uratował bramkarz, gracz Legii Warszawa Radosław Majecki.
Niestety w doliczonym czasie gry gracz z numerem 9 Luis Sandoval po zamieszaniu w polu karnym zmienił wynik na 2:0 i właśnie takim wynikiem zakończył się mecz na stadionie Widzewa.
Kolejny pojedynek reprezentacji Polski już w niedzielę z Tahiti. Już teraz zapraszamy Państwa na to spotkanie.
Trener Jacek Magiera podczas pomeczowej konferencji powiedział, że wygrał zespół lepszy, zespół który oddał więcej strzałów i miał groźne sytuacje pod naszą bramką. Od początku wiedzieliśmy, że Kolumbia ma bardzo silny skład, rozegrali w tym roku zdecydowanie więcej meczy od Nas natomiast w naszych głowach jest już kolejny mecz, o tej porażce chcemy szybko zapomnieć aczkolwiek po tej lekcji wiemy jakie błędy popełniamy, będziemy szukać zmian w składzie żeby w meczu z Tahiti zagrać inny futbol i zdecydowanie wygrać.