Porady stylistki w sobotę w Pasażu Łódzkim

  Porady stylistki w sobotę w Pasażu Łódzkim

  jb

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Porady stylistki w sobotę w Pasażu Łódzkim

  ©Jarosław Kosmatka

  W najbliższą sobotę łodzianki będą miały okazję skorzystać z porad stylisty i specjalisty ds. wizerunku. Wszyscy, nie tylko kobiety, którzy chcą zmienić swój wizerunek, mogą przyjść w sobotę między godz. 12 a 18 do Pasażu Łódzkiego przy al. Jana Pawła II. Tam będzie czekać znana stylistka Magdalena Rozenfeld.
  Porady stylistki w sobotę w Pasażu Łódzkim

  ©Jarosław Kosmatka

  - Naszym celem jest pokazanie w jaki sposób ukryć mankamenty urody, a jak podkreślić jej walory – mówi Ewa Bieńkowska z Pasażu Łódzkiego. - Nasza stylistka pomoże w zmianie wizerunku i podpowie jak odnaleźć własny styl, aby czuć się dobrze z samym sobą.

  Porady rozpoczynają się od rozmowy, która będzie dotyczyć stworzenia odpowiedniego wizerunku oraz doboru właściwych fasonów, kolorów i trendów dla poszczególnych sylwetek. Stylistka pomoże dobrać zestawy ubrań oraz dostosuje je do figury czy charakteru pracy i osobowości zarówno pań, jak i panów.

  Analiza sylwetki określi jej mocne i słabsze strony. Kolejnym krokiem są zakupy w sklepach znajdujących się na terenie Pasażu Łódzkiego. Dla osób, które skorzystają z porad stylistki sklepy znajdujące się w Pasażu, przygotowały specjalne oferty zniżkowe.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Polecamy

  Najlepsze prezenty dla kobiety na urodziny i imieniny

  Najlepsze prezenty dla kobiety na urodziny i imieniny

  Naturalny sposób na przeziębienie

  Naturalny sposób na przeziębienie

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny