Porwali i pobili złodzieja, który ich okradł. Grozi im do 5...

  Porwali i pobili złodzieja, który ich okradł. Grozi im do 5 lat więzienia

  mar

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Porwali i pobili złodzieja, który ich okradł. Grozi im do 5 lat więzienia
  Do 5 lat więzienia grozi trzem osobom, które same postanowiły wymierzyć sprawiedliwość mężczyźnie, który ich okradł. Dwie kobiety i mężczyzna porwali swojego znajomego, a następnie pobili go i okradli. Jak się okazało, pokrzywdzony włamał się wcześniej do mieszkania sprawców i ukradł biżuterię.
  Porwali i pobili złodzieja, który ich okradł. Grozi im do 5 lat więzienia
  9 czerwca pod blok pokrzywdzonego podjechała jego była dziewczyna z matką i nieznanym mężczyzną. Kobiety poprosiły swoją znajomą, aby wywabiła mężczyznę z mieszkania. Kiedy zszedł na dół, został siłą wciągnięty do samochodu i wywieziony na działkę poza Łódź. Tam dwie kobiety i mężczyzna pobili go, a jedna z kobiet ukradła mu portfel.

  Napastnicy chcieli w ten sposób sami wymierzyć sprawiedliwość mężczyźnie, który kilka dni wcześniej włamał się do ich mieszkania i ukradł biżuterię. Skradzionej biżuterii nie udało im się jednak odzyskać, gdyż złodziej zastawił ją wcześniej w lombardzie. Gdy się o tym dowiedzieli, odwieźli pokrzywdzonego do Łodzi.

  Następnego dnia pobity mężczyzna zgłosił się na policję i opowiedział o uprowadzeniu. Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwie kobiety w wieku 17 i 42 lat oraz ich 21-letniego wspólnika. Wszyscy usłyszeli zarzuty zmuszania do określonego zachowania i bezprawnego pozbawienia wolności. Grozi im do 5 lat więzienia.

  Sam pokrzywdzony również nie uniknął odpowiedzialności i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A czy ktoś pomyślał dlaczego??????

  ŁodzianinPK (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 7

  Jestem daleki od samosądów ale ta sytuacja odzwierciedla system prawno sądowniczy tego kraju....

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Towarzystwo

  mietek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 14

  Widać samo porządne jakieś!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pobili?

  K111 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 21 / 5

  Jakoś za bardzo pobity nie był i jeszcze łobuza odwieźli. Należy się medal. Kiedyś milicja takiego śmiecia mocniej by spałowała.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  cyrk

  strzelczyka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 34 / 20

  brzmi jak tania komedia,a złodziej niezły rozje-bunda ,okradł a później pomocy_ policja tak właśnie jest w lodzi z większością tych pseudo gangsterów np: bracia Bazelaki ,napadali krzywdzili a...rozwiń całość

  brzmi jak tania komedia,a złodziej niezły rozje-bunda ,okradł a później pomocy_ policja tak właśnie jest w lodzi z większością tych pseudo gangsterów np: bracia Bazelaki ,napadali krzywdzili a później wielce żałowali na komendzie i sprzedali pół lodzi chłopakówzwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo