Prezydent podpisał umowy na dofinansowanie z uczestnikami...

  Prezydent podpisał umowy na dofinansowanie z uczestnikami programu PONY 2 [ZDJĘCIA]

  Roman Bednarek

  Aktualizacja:

  Tygodnik ITS

  Prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk podpisał umowy z siedmioma skierniewickimi rodzinami, uczestnikami drugiej edycji Programu Ograniczania Niskiej
  1/37
  przejdź do galerii

  Prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk podpisał umowy z siedmioma skierniewickimi rodzinami, uczestnikami drugiej edycji Programu Ograniczania Niskiej Emisji. W tej edycji programu z dofinansowania skorzystają 134 rodziny, którzy otrzymają zwrot połowy kosztów wymiany systemu ogrzewania w domach. ©Roman Bednarek

  Prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk podpisał umowy z siedmioma skierniewickimi rodzinami, uczestnikami drugiej edycji Programu Ograniczania Niskiej Emisji. W tej edycji programu z dofinansowania skorzystają 134 rodziny, którzy otrzymają zwrot połowy kosztów wymiany systemu ogrzewania w domach.
  Spośród wszystkich uczestników PONE 2 126 podłączy się do sieci gazu ziemnego, dwie rodziny zainstalują nowe piece na ekogroszek, 2 – na pelet, 2 – przyłączą się do miejskiej sieci ciepłowniczej, zaś kolejne dwie rodziny zainstalują piece gazowe, ale będą korzystać ze zbiornika na propan-butan.

  Dwie rodziny już zrealizowały program i rozliczyły się z poniesionych kosztów, pozostali będą wykonywać swoje inwestycje w przyszłym roku.

  Miasto otrzymało na ten cel dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi dofinansowanie w wysokości 1.320.000 zł.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo