Projekt znokautował PGE Skrę Bełchatów. Kto pamięta klęskę 0:10?

Siatkówka. Przykra niespodzianka spotkała kibiców siatkówki w Bełchatowie.

Po udanych meczach początku sezonu i w Pucharze CEVmieliśmy prawo liczyć na zwycięstwo nad Projektem Warszawa.
Miłe były złego początku. Siatkarze PGESkry prowadzili 4:0 w pierwszym secie. Gospodarze seryjnie tracili punkty, jak chociażby od stanu 8:7 do 8:12.
Druga partia była najbardziej wyrównana. Więcej zimnej krwi od stanu 22:22 wykazali jednak goście.
Załamani siatkarze PGESkry oddali bez walki trzeciego seta. Walczyli tylko do 7:8, a późniejszą fazę meczu przegrali 0:10. Takiej fatalnej serii nie pamiętają najstarsi kibice drużyny z Bełchatowa.
Mecz trwał tylko 82 minuty. MVPzostał Igor Grobelny.
1 listopada podopieczni trenera Joela Banksa grają w Krakowie z ukraińskim Barkom Każany Lwów. ą