Przez remont na Żeromskiego wjazdy na posesje są zablokowane...

  Przez remont na Żeromskiego wjazdy na posesje są zablokowane [ZDJĘCIA]

  Agnieszka Magnuszewska

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Remont na Żeromskiego potrwa do 14 września
  1/6

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Krzysztof Szymczak

  Mieszkańców ul. Żeromskiego oburza sposób prowadzenia remontu ciepłociągu przez Dalkię. Rozkopuje ona wjazdy na posesję, więc ich lokatorzy muszą parkować auta w płatnej strefie. Żeromskiego została wyłączona w sobotę z ruchu na odcinku od Struga do Zielonej.
  - W poniedziałek kazali nam usunąć auta z posesji i zaparkować na ulicy. Dlaczego mamy płacić za postój, jeżeli nie będziemy z niego korzystać z własnej woli - pyta pan Andrzej, mieszkaniec ul. Żeromskiego 46 (między 6. Sierpnia a Struga). - Problemem jest nie tylko parkowanie na naszym podwórku. Przecież jak wjazd zostanie rozkopany, to śmieciarki nie będą miały jak odbierać odpadów. Robotnicy powiedzieli nam, że wjazd na podwórko nie będzie możliwy aż do 16 sierpnia!


  Zarząd Dróg i Transportu poinformował nas, że wjazdy do posesji będą blokowane przez pracowników Dalkii krócej. - Dalkia zapewnia, że wjazd do konkretnych posesji może być zamknięty przez jeden - dwa dni, kiedy prowadzone będą tam akurat prace. Przez cały czas zapewnione będzie dojście do posesji - zaznacza Wojciech Kubik, rzecznik ZDiT.

  A co z parkowaniem? Według rzecznika drogowców wkrótce na parkomatach pojawią się odpowiednie informacje w sprawie parkowania. Ma je umieścić firma City Parking Group, odpowiedzialna za strefę płatnego parkowania. I rzeczywiście we wtorek po południu parkomaty przy ul. Żeromskiego były już zaklejone czarną taśmą, uniemożliwiająca wrzucanie do nich monet i płacenie kartą. Także strefa płatnego postoju została zawieszona do zakończenia remontu, czyli do 14 września.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo