Przystanek PaT w Łodzi już od wtorku

  Przystanek PaT w Łodzi już od wtorku

  Patrycja Wacławska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Uczestnicy PaT wezmą udział w koncertach i przedstawieniach.
  1/2
  przejdź do galerii

  Uczestnicy PaT wezmą udział w koncertach i przedstawieniach. ©materiały promocyjne

  We wtorek 9 lipca rozpocznie się w Łodzi cykl działań profilaktyczno-artystycznych w ramach VIII Ogólnopolskiego Przystanku PaT. Przystanek jest częścią programu "Profilaktyka i Ty". Przez pięć dni młodzież z całej Polski będzie brała udział w warsztatach (m.in. wokalnych, tanecznych, teatralnych, filmowych, fotograficznych i dziennikarskich) oraz licznych koncertach, przedstawieniach i spotkaniach poetyckich.
  W programie wystąpi ponad 50 grup młodzieżowych, a przed południem symultanicznie prowadzonych będzie 40 warsztatów dla ponad 2 tysięcy uczestników. Program będzie realizowany codziennie od godz. 10 do 3 nad ranem, jednocześnie w kilku obiektach.

  PROGRAM Przystanku PaT

  Idea programu "Profilaktyka i Ty", którą jest promowane życia wolnego od uzależnień, powstała w 2006 roku w Komendzie Głównej Policji. Program ma chronić młodych ludzi przed przemocą, alkoholem, dopalaczami i narkotykami. Obecnie w całej Polsce działa 70 młodzieżowych grup PaT.

  Organizatorami i współorganizatorami akcji są: Urząd Miasta Łodzi, Komenda Główna Policji, Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Politechnika Łódzka.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  święto

  patowicz (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 11

  szykuje się kilka niezapomnianych dni i...nocy ;)

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo