Radni o e-papierosach w MPK

  Radni o e-papierosach w MPK

  (jol)

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  O możliwości używania e-papierosów w środkach komunikacji publicznej dyskutować będzie komisja zdrowia Rady Miejskiej w Łodzi.
  Radni o e-papierosach w MPK

  ©Grzegorz Dembiński/Głos Wielkopolski

  Radni - na wniosek Jacka Borkowskiego (PO) - wysłali projekt mówiący o ustaleniu nowych przepisów porządkowych w środkach transportu do dalszego opracowania przez komisję.

  Projekt zakłada zakaz używania e-papierosów w autobusach i tramwajach. MPK oraz Zarząd Dróg i Transportu twierdzi, że odbierał szereg skarg od pasażerów, którym przeszkadzało sąsiedztwo pasażerów używających e- papierosów.

  Na sesji Rady Miejskiej w Łodzi pracownicy MPK przekonywali radnych, że coraz więcej miast wprowadza zakaz używania e-papierosów nie tylko w środkach komunikacji, ale i szkołach, uczelniach i w miejscach publicznych.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  pasażerka

  pasażerka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 7

  popieram! do tego zakaz poruszania się komunikacją miejską osób które nieprzyjemnie pachną (kloszardzi)... Zapach e papierosa (truskawkowy,wiśniowy,czekoladowy) jest rzeczywiście o wiele gorszy niż...rozwiń całość

  popieram! do tego zakaz poruszania się komunikacją miejską osób które nieprzyjemnie pachną (kloszardzi)... Zapach e papierosa (truskawkowy,wiśniowy,czekoladowy) jest rzeczywiście o wiele gorszy niż gazów i nieumytych ludzi....zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nie ch radni dołączą do dyskusji

  pasażer (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 4

  temat zakazu puszczania gazów (bąków) i nakaz mycia się przed podróżą w MPK. Podobno coraz więcej miast wprowadza odpowiednie przepisy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo