RESOVIA - ŁKS RELACJA NA ŻYWO 20.03.2022. Pirulo bohaterem. Ekstraklasa zaprasza ŁKS

(dk, ww)
Dziś mecz Resovia - ŁKS. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE. Początek spotkania o godz. 12:40.

Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź relacja na żywo

strona wymaga odświeżania

Resovia Rzeszów1
ŁKS Łódź2

Zasłużone zwycięstwo ŁKS. Za pierwszą połowę ełkaesiacy zasłużyli na szóstkę, a głównie profesor Pirulo był nie do zatrzymania. W drugiej połowie było nieco gorzej. Resovia strzeliła honorową bramkę, ale nie była w stanie wyrównać. Kibice ŁKS pomogli w odniesieniu zwycięstwa. Brawo. Ekstraklasa zaprasza ŁKS
KONIEC MECZU
90+2 min. Nieudane wyjście Kozioła. Strzał napastnika Resovii do pustej bramki z ostrego kąta, na szczęście dla ŁKS obok
90+1 min. Trzy minuty doliczył sędzia
90 min. Kibice Resovii odpalili race, dym nad boiskiem. Widoczność utrudniona
89 min. Dąbrowski minął dwóch rywali, ale strzał z odległości 30 metrów nieudany
88 min. Kuźma za Trąbkę w ŁKS
88 min. ŁKS gra pod bramką Resovii
86 min. Pietraszkiewicz za Krasę w Resovii
83 min. Róg dla Resovii po wybiciu Dąbrowskiego. Po dośrodkowaniu Kwiecień głową niecelnie
81 min. Na trybunach las biało-czerwono-białych flag kibiców ŁKS
80 min. Zmiana w ŁKS. Kowalczyk za Corrala
80 min. Resovia ma przewagę, ŁKS wybija na uwolnienie
78 min. Róg dla Resovii. Niedokładne dośrodkowanie na szczęście dla ŁKS
77 min. Kozioł odbił piłkę lecącą tuż przy słupku
76 min. Wróbel blisko strzelenia gola na 2:2, stracił jednak piłkę przed bramką ŁKS
75 min. Za długie dośrodkowanie Rozwandowicza
74 min. Ricardinho strzelił na bramkę Resovii, łapie Pindroch
71 min. Zmiana w ŁKS. Ricardinho zmienił Pirulo
70 min. GOL DLA Resovii. Po dośrodkowaniu Wróbla, piłki nie sięgnął Eizenchart, ale stojący za nim Koprowski podbił piłkę i wpakował ją do włanej bramki.
69 min. Strzelał Mróz z linii pola karnego, wysoko ponad bramką ŁKS
66 min. Kozioł interweniował za polem karnym ŁKS. Przejął piłkę zatrzymując gospodarzy dwa razy
64 min. Zmiany w Resovii. Wróbel za Wojciechowskiego, Eizenchart za Hilbrychta
63 min. Doskonała interwencja Bąkowicza. Kiedy wychodził z kontrą, został faulowany przez Krasę. Rzeszowianin ukarany żóątą kartką
62 min. Niezdecydowanie w szeregach obrony ŁKS. Róg dla Resovii. Kwiecień strzelił w ręce Kozioła
60 min. Groźna akcja Resovii. Mikulec do Wojciechowskiego, który zamiast strzelać z dobrej pozycji poturlał piłkę do Kozioła
58 min. Efektowna interwencja Dąbrowskiego, świetnie przeczytał akcję Resovii i odebrał piłkę. Brawo
56 min. Róg dla Resovii po wybiciu Koprowskiego. Łodzianie wybili piłkę
55 min. Klubem Łodzi jest ŁKS - skandują kibice z al. Unii
53 min. Pirulo i Trąbka zwlekali ze strzałami w polu karnym Resovii
51 min. Nad stadionem przeleciał potężny Antonow w barwach Ukrainy
50 min. Groźna akcja Resovii, Koprowski wybija piłkę na róg. Łodzianie przejęli piłkę
48 min. Róg dla Resovii. Kozioł łapie piłkę po główce Kwietnia
47 min. Róg dla ŁKS, ale za dalekie dośrodkowanie Trąbki
47 min. Brawo Ełksa - słychać okrzyki z trybun.
46 min. Jedna zmiana w drużynie ŁKS - Janczukowicz za Javiego
Druga połowa rozpoczęta
Koniec pierwszej połowy. Mecz rozgrywany pod dyktando ŁKS. Profesorem na boisku jest Pirulo. Dwie asysty zaliczył Corral. Jeden celny strzał gospodarzy, pięć razy w bramkę Resovii trafiali piłkarze ŁKS.
45+1 min. Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.
45 min. Krasa strzelał zza pola karnego, Kozioł łapie piłkę
44 min. Pirulo jest nie do zatrzymania, został sfaulowany w środku pola
42 min. Szeliga skakał do górnej piłki, ale faulował rywala
40 min. Setka dla Resovii. Hilbrycht strzelał głową do pustej bramki ŁKS, ale naciskany przez Szeligę nie trafił. Wielkie szczęście ŁKS
39 min. Piłkarze ŁKS radzą sobie ze stałymi fragmentami gry Resovii, które były silną stroną tej drużyny
36 min. GOL DLA ŁKS. Corral do Wolskiego, ten w sytuacji sam na sam został zatrzymany przez bramkarza Resovii, ale dobitka Pirulo była bezbłędna
34 min. Gospodarze zamknęli łodzian w polu karnym, ale grali bez pomysłu, a strzał Kwietnia spoza pola karnego był maksymalnie niecelny
31 min. Kozioł odbił piłkę dośrodkowaną z lewej strony, źle trafił Mróz i nie posłał piłki do pustej bramki. To była stuprocentowa okazja dla Resovii
30 min. Jaroch z wolnego prosto w mur ŁKS, kontra łodzian zmarnowana przez Javiego
29 min. Najpierw faulowany Pirulo, ale sędzia nie ukarał rzeszowianina. Akcję Resovii przerwał Dąbrowski i został ukarany żółtą kartką
26 min. Kibice ŁKS zachwyceni przebiegiem meczu, głośno dopingują swą drużynę
25 min. Wolski do Corrala, ale strzał napastnika ŁKS głową ponad bramką
23 min. GOL DLA ŁKS. Pirulo otrzymał piłkę od Corrala i z kąta strzelił lewą nogą do siatki przy dalszym słupku
19 min. Błąd Rozwandowicza bez konsekwencji
18 min. Kiks Pindrocha, nie potrafili tego wykorzystać gracze ŁKS
17 min. Kąśliwy strzał Wolskiego, Pindroch wybił na róg.
16 min. Javi Moreno znów nie wygrał dryblingu na prawym skrzydle i stracił piłkę
14 min. Kiks roku. Piłkarz gospodarzy strzelił kilkanaście metrów od bramki
13 min. Róg dla Resovii. Łodzianie wybili piłkę
11 min. Bąkowicz dobrze zatrzymał atak gospodarzy
10 min. Hiszpanie z ŁKS trochę nadużywają dryblingów, ale może to przyniesie efekt
8 min. Javi zepsuł dobrą akcję ŁKS, za długo trzymał piłkę w polu karnym
5 min. Strzał Pirulo bronił bramkarz Resovii. Róg. Obrońcy wybili piłkę
4 min. Mikulec był w sytuacji sam na sam z Koziołem, niepotrzebnie przekładał sobie piłkę na drugą nogę i został zablokowany przez Dąbrowskiego
2 min. Pierwszy groźna akcja Resovii. Dąbrowski wybił piłkę
1 min. Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy

Godz. 12:40. Piłkarze ŁKS zagrają w czarnych strojach, Resovia w białych z czerwonymi pasami

Godz. 12:37. Trener ŁKS Marcin Pogorzała: - Przetrawiłem czerwoną kartkę, ale trudno mi ją zaakceptować. Zostałem ukarany, czasu nie cofniemy. Mam swoich zastępców, którzy dobrze poprowadzą zespół. Mam nadzieję, że jesteśmy przygotowani na wszystko. Wiemy, że Resovia strzela dużo bramek po stałych fragmentach. My też chcemy odpowiedzieć tym samym. Z ławką będę miał kontakt, ale nie będę zdradzał jaki.

Godz. 12:35. Trener Resovii Dawid Kroczek: - Przypominaliśmy sobie poprzedni mecz z ŁKS, który wygraliśmy 3:0. Ale to będzie inny mecz. Chcemy zagrać odważnie. Nie będziemy stać na swojej połowie i nie będziemy się tylko bronić. Musimy być konkretni w ofensywie.

Godz. 12:33. Piękna pogoda nad Rzeszowem. Idealne warunki do grania w piłkę

Godz. 12:32. Po raz pierwszy zaprezentowana zostanie nowa maskotka Resovii - Maltański Wojownik. Zmierzy się z Rycerzami Wiosny z ŁKS.

Godz. 12:30. Spotkanie wzbudza spore zainteresowanie wśród fanów. Mecz z trybun obejrzy około 800 kibiców ŁKS

Godz. 12:28. Kciuki za drużynę ŁKS po raz pierwszy ściska Miss World. Ten tytuł zdobyła właśnie Karolina Bielawska. Najpiękniejsza kobieta świata jest wielką fanką drużyny z al. Unii. Jest córką byłego prezesa ŁKS

Godz. 12:25. Drużynę ŁKS poprowadzi trener Paweł Drechsler, który zastąpi ukaranego czerwoną kartką w poprzednim meczu Marcina Pogorzałę. Trenerem Resovii jest dobrze znany w naszym regionie były trener Sokoła Aleksandrów i SMS Dawid Kroczek. To będzie zatem rywalizacja najmłodszych szkoleniowców w I lidze. Paweł Drechsler ma 33 lata, a Dawid Kroczek - 32

Godz. 12:20. Resovia na swoim boisku potrafiła wygrać z Widzewem, Chrobrym, GKS Tychy (to drużyny z pierwszej szóstki) i z GKS Jastrzębie. ŁKS też wygrał 4 razy na wyjazdach - z Miedzią, Sandecją, Puszczą i Stomilem. W tych spotkaniach ełkaesiacy mają bilans 11-0.

Godz. 12:15. Skład Resovii: Pindroch - Adamski, Kwiecień, Komor, Jaroch - Mikulec, Krasa, Soljić, Hilnbrycht - Mróz, Wojciechowski.
Rezerwowi: Łakota, Kubowicz, Wasiluk, Wróbel, Pietraszkiewicz, Eizenchardt, Stózik, Antonik.

Godz. 12:05. Bukmacherzy przewidują wygraną ŁKS. Kurs na zwycięstwo drużyny z al. Unii jest tylko 1:2,65. Kurs na wygraną Resovii - 1:2,85, a na remis 1:3,10.

Godz. 12:00. W przypadku zwycięstwa ŁKS dołączy do grupy barażowej walczącej o awans do ekstraklasy. Teraz miejsce szóste zajmuje GKS Tychy z dorobkiem 37 punktów. ŁKS ma 34 punkty.

Godz. 11:55. Rezerwowi w ŁKS: Arndt, Ricardinho, Janczukowicz, Kowalczyk, Kuźma, Marciniak, Dominguez, Wszołek, Jurić.

Godz. 11:50 - Skład ŁKS: Kozioł, Szeliga, Koprowski, Dąbrowski, Bąkowicz, Rozwandowicz, Trąbka, Pirulo, Javi, Wolski, Corral

Godz. 11:30 - Dziś o godz. 12:40 ŁKS zagra wyjazdowy mecz z Resovią. Poniżej aktualna tabela I ligi...