Retro TVP Sport. Trwa mecz Widzew - Broendby na starym stadionie Widzewa

Oto bohaterowie tamtych wydarzeń sprzed 23 lat kilkanaście lat później
Oto bohaterowie tamtych wydarzeń sprzed 23 lat kilkanaście lat później Krzysztof Szymczak
Kibice Widzewa z przyjemnością zapewne oglądają retransmisję meczu Widzew - Broendby, która właśnie trwa na kanale TVP Sport

Mecz rewanżowy z Kopenhagi, który Widzewowi mimo porażki 2:3, dał awans do Ligi Mistrzów retransmitowany przez TVP Sport będzie 2 kwietnia.

Pierwszy mecz obu drużyn rozegrany został w Łodzi 7 sierpnia 1996 roku. W 64 minucie Jacek Dembiński, a w 73 Sławomir Majak strzelili gole. W 75 minucie dla Broendby trafił Ole Bjur.

Skład Widzewa: Szczęsny - Wojtala, Łapiński (53, Bajor), Michalski, Szymkowiak, Wyciszkiewicz, Czerwiec (74, Szarpak), Majak, Siadaczka, Citko, Koniarek (62, Dembiński). Trener: Franciszek Smuda.