Rok Tuwima: konkurs Instytutu Książki. 800 tys. zł!

  Rok Tuwima: konkurs Instytutu Książki. 800 tys. zł!

  Łukasz Kaczyński

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Potwierdziły się nasze zapowiedzi. Od środy działa konkurs Instytutu Książki o nazwie "Julian Tuwim. Konkurs projektów", do którego można składać wnioski na dofinansowanie wydarzeń związanych z obchodami Roku Tuwima w Polsce i za granicą. Jego budżet to 800 tys. zł.
  Ruszył konkurs Instytutu Książki o nazwie "Julian Tuwim. Konkurs projektów". Jego budżet to 800 tys. zł.

  Ruszył konkurs Instytutu Książki o nazwie "Julian Tuwim. Konkurs projektów". Jego budżet to 800 tys. zł. ©Dziennik Łódzki/archiwum/Jakub Pokora

  Konkursem objęte zostaną projekty takie jak: festiwale, konkursy, wystawy, seminaria, konferencje, wyjazdy studyjne, publikacje książkowe i internetowe, utwory muzyczne, sceniczne, literackie, plastyczne, filmowe, audycje radiowe i telewizyjne, projekty multimedialne i informatyczne, których realizacja przypadnie na rok 2013 i których celem jest promocja myśli i twórczości poety.

  Projekty konkursowe należy składać do 15 lipca 2013 roku. Jego rozstrzygnięcie nastąpi w terminie do pierwszego miesiąca od dnia zakończenia naboru.

  Jak już informowaliśmy, w konkursie nie będą rozpatrywane projekty wykonania pomników oraz tablic pamiątkowych. Co ważne, jeśli Łódź chciałaby się starać o dodatkowe dofinansowanie, wszystkie projekty zgłoszone do konkursu muszą mieć charakter międzynarodowy lub krajowy, lub regionalny.

  Oferty konkursowe składać mogą tylko krajowe i zagraniczne podmioty, z wyłączeniem osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Jeden podmiot może złożyć tylko jedną ofertę. Wkład własny podmiotu musi wynosić minimum 25 proc. kosztów przedsięwzięcia.

  Oferty oceni jury powołane przez dyrektora Instytutu.

  ROK TUWIMA W ŁODZI - CZYTAJ WIĘCEJ!

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo