MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Rozbudowa strażnicy OSP w Strzałkowie. Jak będzie wyglądała po remoncie? ZDJĘCIA

Jacek Drożdż
Jacek Drożdż
Jak będzie wyglądała po remoncie strażnica OSP w Strzałkowie w gm. Radomsko?
Jak będzie wyglądała po remoncie strażnica OSP w Strzałkowie w gm. Radomsko? OSP Strzałków (projekt strażnicy: Tymińska Studio)
Jak będzie wyglądała po remoncie strażnica OSP w Strzałkowie w gm. Radomsko?

Rozbudowa strażnicy OSP w Strzałkowie (gmina Radomsko)

Od kilkunastu miesięcy trwa rozbudowa strażnicy OSP w Strzałkowie (gm. Radomsko). Jak obiekt będzie wyglądał po zakończeniu prac? Zwizualizowaną nową strażnicę zaprezentowali druhowie z OSP Strzałków.

Projekt obejmuje rozbudowę, nadbudowę i przebudowę budynku remizy. Dzięki temu kompleks zyska nową część socjalno-dydaktyczno-administracyjną.

- W nowej części będzie pięć boksów garażowych, powstanie nowa klatka schodowa, duży taras, wszystkie systemy i media wykonane zostaną zgodnie z projektem oraz obowiązującymi przepisami. Budynek zyska odwodnienie liniowe, instalację fotowoltaiczną, parkingi oraz zostanie zagospodarowany teren wokół strażnicy – wylicza Michał Olczyk, prezes OSP Strzałków. - Dla nas jest to bardzo poważny projekt, ogromnie ważne wydarzenie, na pewno długo wyczekiwane. Codziennie przyglądamy się jak zmienia się nasza remiza.

Zadanie realizowane jest trzyetapowo. Zakończenie prac ma nastąpić do 30 czerwca 2024 roku. Fundusze na rozbudowę strażnicy pochodzą z dofinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych oraz budżetu Gminy Radomsko. Łączna wartość zadania to 5.841.017,85 złotych.
[Źródło: Gmina Radomsko]

od 7 lat
Wideo

Znaleziono ślady ptasiej grypy w Teksasie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki