Ruch Chorzów - PGE GKS Bełchatów 2:1 (ZDJĘCIA)

Piłkarze PGE GKS Bełchatów przegrali w meczu osiemnastej kolejki ekstraklasy z Ruchem w Chorzowie 1:2. Jedynego gola dla bełchatowian zdobył pięknym strzałem z rzutu wolnego Maciej Małkowski.

Zawodnicy z Bełchatowa zaprezentowali się na stadionie przy ul. Cichej słabo. Do przerwy przegrywali 0:1 po golu Macieja Jankowskiego. Kwadrans po przerwie Wojciech Grzyb podwyższył na 2:0, a w 74 minucie honorowego gola dla PGE GKS zdobył Małkowski.

Więcej w poniedziałkowym wydaniu "Dziennika Łódzkiego"

Ruch Chorzów - PGE GKS Bełcható 2:1
Bramki: Maciej Jankowski (24), Wojciech Grzyb (59) - Maciej Małkowski (74)

Ruch: Perdijić - Djokić, Grodzicki, Stawarczyk, Szyndrowski - Grzyb (90, Janoszka), Straka, Malinowski, Jankowski (81, Komac), Zieńczuk - Piech (84, Abbott). Trener: Waldemar Fornalik.
PGE GKS: Sapela - Tanevski (64, Popek), Drzymont, Lacić, Fonfara - Wróbel, Sawala, Baran, Żewłakow (46, Cetnarski), Małkowski - Nowak (66, Kuświk). Trener: Maciej Bartoszek.