Rzetelni w Ochronie Zdrowia: Wyróżnienia dla szpitali z...

  Rzetelni w Ochronie Zdrowia: Wyróżnienia dla szpitali z Łódzkiego

  Joanna Barczykowska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  “Rzetelni w Ochronie Zdrowia” to certyfikat przyznawany placówkom medycznym, które w codziennej pracy kierują się profesjonalizmem, rzetelnością oraz odpowiedzialnością za zdrowie pacjenta.
  Rzetelni w Ochronie Zdrowia: Wyróżnienia dla szpitali z Łódzkiego

  ©Krzysztof Szymczak/archiwum Dziennika Łódzkiego

  “Rzetelnym w ochronie zdrowia”, który został wyróżniony Europejskim Certyfikatem, został w tym roku Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM - Centralny Szpital Weteranów w Łodzi.

  To jedyny łódzki szpital nagrodzony w tegorocznym rankingu. Jury doceniło szpital im. WAM przede wszystkim za bardzo wysoki poziom kadry medycznej, bo w szpitalu pracuje 33 profesorów i ponad dwustu doktorów oraz inwestycje w obiekty szpitala. W ciągu poprzednich dwóch lat na inwestycje wydano 35 mln zł.

  CZYTAJ TEŻ: Łódź: Nowoczesna klinika w szpitalu im WAM

  Jury dostrzegło także bardzo nowoczesny sprzęt, różnorodność i kompleksowość usług medycznych oraz innowacyjność. To ostatnie jest dużym bonusem dla pacjentów, którzy mają szansę na nowoczesne terapie, które skracają czas leczenia. Szpital im. WAM wprowadza bowiem w Łódzkiem najwięcej innowacyjnych zabiegów i terapii m.in. indywidualna rekonstrukcja oczodołu przy wykorzystaniu drukarki 3D. Doceniono także szeroką działalność dydaktyczną, współpracę międzynarodową, badania kliniczne, jak również bardzo pozytywne opinie pacjentów.

  Drugim szpitalem z woj. łódzkiego nagrodzonym w tegorocznym rankingu jest Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu im. M.Curie-Skłodowskiej, nagrodzony Ogólnopolskim Certyfikatem. Kapituła konkursu doceniła szczególnie działania zgierskiego szpitala w pozyskiwaniu i wykorzystaniu środków unijnych dla rozwoju placówki.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  premie

  zzz (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 17 / 10

  Fantastycznie, w końcu będą premie dla pracowników??? ;-p

  Zapytaj lekarza

  1 3 4 5 ... 28 »
  28 stycznia

  Światowy Dzień Trędowatych

  zobacz więcej »