SAMORZĄDOWIEC WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO Oceniliście rządy...

  SAMORZĄDOWIEC WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO Oceniliście rządy włodarzy i radnych [wyniki]

  Akcja specjalna OCENIAMY WŁADZE

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  SAMORZĄDOWIEC WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO Oceniliście rządy włodarzy i radnych [wyniki]
  Jak rządził prezydent, burmistrz, wójt lub starosta Twojego powiatu, miasta lub gminy? Który radny był najaktywniejszy i najskuteczniejszy? Głosuj na samorządowców w wielkim plebiscycie pod patronatem Witolda Stępnia, marszałka województwa łódzkiego. Głosowanie zakończyło się w piątek, 14 września, o godz. 21.30. Sprawdź wyniki!
  SAMORZĄDOWIEC WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO Oceniliście rządy włodarzy i radnych [wyniki]
  Znamy już termin Wyborów Samorządowych. 21 października wybierzemy nowe, lokalne władze. Jednak wcześniej warto ocenić dokonania samorządowców, którzy przez ostatnie cztery lata sprawowali rządy w naszych małych ojczyznach.

  Za nami finał plebiscytu Samorządowiec Województwa Łódzkiego - Oceniamy Władze pod honorowym patronatem Witolda Stępnia, marszałka województwa łódzkiego, w którym głosowaliście na radnych i włodarzy doceniając tym samym ich zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności. Nasza akcja redakcyjna jest także dobrym sprawdzianem popularności i aktywności lokalnych polityków przed zbliżającymi się wyborami.

  Zobacz aktualne wyniki głosowania na WŁODARZY:

  Kliknij i wybierz kategorię:

  Prezydenci
  Burmistrzowie
  Wójtowie
  Starostowie Powiatów

  Zobacz aktualne wyniki i instrukcję głosowania na RADNYCH:

  Kliknij i wybierz miasto, powiat lub sejmik województwa:

  Łódź
  Piotrków TrybunalskiSkierniewice
  bełchatowski brzeziński kutnowski
  łaski łęczycki łowicki
  łódzki wschodni opoczyński pabianicki
  pajęczański piotrkowski poddębicki
  radomszczański rawski sieradzki
  skierniewicki tomaszowski wieluński
  wieruszowskiego zduńskowolski zgierski
  Sejmik Województwa Łódzkiego


  KLIKNIJ i Zobacz liderów wśród włodarzy i radnych


  – Akcja, którą prowadzimy może być formą wyrażenia uznania samorządowcom, którzy zarządzali uczciwie i skutecznie przyczyniając się do rozwoju swoich gmin, miast, powiatów, województwa – mówi Marcin Kowalczyk, redaktor naczelny „Dziennika Łódzkiego”. – Dajemy jednak także możliwość wystawienia ocen negatywnych tym, którzy w samorządach mają stosunkowo największą władzę, czyli prezydentom miast, burmistrzom, wójtom, starostom. Generalnie jednak uważam, że samorząd terytorialny jest podstawą demokratycznego państwa. Jestem przekonany, że mimo pojawiających się – ujawnianych także przez nas – nieprawidłowościach, wytykanej nieudolności w kierowaniu sprawami małych ojczyzn, to lokalne władze wciąż najlepiej realizują potrzeby mieszkańców.

  Oceniamy włodarzy

  W wielkim plebiscycie samorządowym można było głosować na każdego z włodarzy, czyli prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów z naszego województwa. Głosy można oddawać na TAK lub na NIE wyrażając tym samym poparcie lub dezaprobatę dla samorządowca. Wynikiem włodarza w głosowaniu będzie różnica głosów pozytywnych i negatywnych. To właśnie na podstawie tego wyniku tworzony będzie wojewódzki rankingu, który wyłoni najlepiej ocenianych włodarzy w każdej kategorii. Na nich czekają zaszczytne tytułu i prezentacje na łamach gazety i w internecie.

  Radny na medal w każdej radzie gminy, miasta i powiatu

  Głosy można oddawać także na radnych wszystkich jednostek samorządu terytorialnego. W naszej akcji chcemy docenić tych którzy w mijającej kadencji zdaniem lokalnych społeczności byli najaktywniejsi i najskuteczniejsi. W każdej radzie każdej gminy, miasta, powiatu oraz wśród radnych sejmiku województwa głosami mieszkańców województwa łódzkiego zostanie przyznany tytuł RADNY NA MEDAL.

  Wielka gala samorządowa na zakończenie kadencji

  Po zakończeniu plebiscytu wszyscy laureaci zostaną zaproszeni na uroczyste podsumowanie akcji - wielką galę samorządową, podczas której otrzymają tytuły i dyplomy. Trzej prezydenci, burmistrzowie, wójtowie i starości, którzy uzyskają najwyższą ocenę, otrzymają piękne statuetki Samorządowiec Województwa Łódzkiego.

  Specjalny dodatek do gazety

  Po uroczystej gali do całego nakładu "Dziennika Łódzkiego" i "Expressu Ilustrowanego" zostanie dołączony specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich laureatów plebiscytu. Na łamach dodatku znajdzie się także obszerna relacja z uroczystej gali plebiscytu.

  Na stronach dodatku zamieścimy całostronicowe rozmowy ze zwycięzcami wśród włodarzy (prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów). Laureatom drugich i trzecich miejsc poświęcimy pół strony w dodatku. O mijającej kadencji i planach na nową w rozmowach na stronach dodatku będą mogli opowiedzieć trzej najlepiej oceniani radni rad Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego i Skierniewic, a także z sejmiku województwa. Na kolejnych stronach dodatku zaprezentujemy Radnych na medal z rad każdej gminy, miast i powiatu w Łódzkiem. Wymienimy także radnych, którzy zajmą drugie i trzecie miejsca w rankingach.

  Wyjątkowa nagroda dla najlepszych samorządowców

  Wszyscy laureaci naszego plebiscytu otrzymają także wyjątkową nagrodę, szczególnie cenną w dzisiejszych czasach. Będzie nią zaproszenie do wzięcia udziału w specjalnym szkoleniu dla samorządowców, które będzie poświęcone prowadzenia profilu (fanpage’a) polityka samorządowca w serwisie Facebook oraz wykorzystaniu mediów społecznościowych w kampanii przed wyborami samorządowymi.

  Podczas prowadzonego przez ekspertów szkolenia zostaną przedstawione konkretne przykłady i dobre praktyki, które będzie można zastosować we własnej działalności. Nabyta wiedza pozwoli bardzo efektywnie wykorzystywać najnowocześniejszy, a jednocześnie ogromnie dziś ważny kanał komunikacji z wyborcami.

  Ważne terminy

  • Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 24 sierpnia o godz. 12.00 i będzie trwać do piątku, 14 września do godz. 21.30.


  Patronat honorowy:
  Informacji udziela Arkadiusz Krystek
  tel. 502 499 974
  e-mail: arkadiusz.krystek@polskapress.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo