Darmowe zakupy, odtwarzacze blue-ray w prezencie, a także wiele promocji oraz nowe stoisko - to wszystko czeka na klientów hurtowni Selgros Cash and Carry, która w najbliższy wtorek zostanie otwarta po wielkim remoncie. Chodzi o sklep przy ul. Rokicińskiej, czyli pierwszy oddział Selgros w Łodzi, który został otwarty w 1999 roku.

Po remoncie w centrum tej hali sprzedaży powstał tzw. "ryneczek wielkich artykułów". Można tu kupić świeże owoce i warzywa. W sklepie wydzielono też strefy: nabiału, mięsa i wędlin, a także świeże ryby i owoce morza.

To ostatnie to nowość w Selgrosie. Wybierać będzie można spośród takich ryb jak: dorsz, flądra, halibut, makrela, łosoś, amur, jesiotr, pstrąg, karp, sandacz, szczupak. Klienci będą też mogli kupić krewetki, kalmary, małże, ostrygi.

W sklepie powstało też stoisko z pieczywem z własnego wypieku. Nadal będzie można korzystać z oferty indywidualnego rozbioru mięsa pod zamówienie odbiorcy.

- Klienci bardzo pozytywnie reagują na zmiany, w szczególności cieszą się ze stoisk ze świeżymi rybami i owocami morza - mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Selgros. Stoisko z rybami powstało też w drugim sklepie tej sieci w Łodzi. W sumie działają one w ośmiu hurtowniach na terenie całego kraju.

Otwarcie wyremontowanego sklepu to także dodatkowe promocje dla klientów sieci. Za co pięćdziesiąte zakupy nie trzeba będzie płacić, a co setne będą premiowane odtwarzaczami blue-ray. Wiele artykułów ma być sprzedawanych po niższych cenach. Otwarcie zaplanowano na godz. 5.

Selgros Cash and Carry to ogólnopolska sieć hurtowni, w której zakupy mogą robić głównie przedsiębiorcy. Wybierać można spośród 40 tysięcy produktów.

Sieć posiada piętnaście oddziałów całym kraju, dwa spośród nich mieszczą się w Łodzi. Pozostałe lokalizacje to: Białystok, Bytom, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Poznań, Radom, Szczecin oraz Wrocław i Warszawa.

Docelowo sieć ma liczyć 20 sklepów. Obecnie w Selgrosie pracuje około 4.500 osób.