Siatkarki Grot Budowlanych walczyły, ale odpadły. Został nam tylko ŁKS Commercecon

Siatkarki Grot Budowlanych nie zagrają w ćwierćfinale Pucharu Polski. Przegrały w Rzeszowie z Rysicami po walce. W następnej rundzie zwycięzca zagra z Chemikiem Police.

W pierwszej partii łodzianki prowadziły 8:6, później 10:9, ale rywalki zdobyły sześć punktów z rzędu. W końcówce znów łodzianki wyrównały (22:22), ale trzy ostatnie piłki wygrały gospodynie.
Drugi set nie był już tak wyrównany. Rysice prowadziły 13:9 oraz 17:13 i wygrały seta do 18.
W trzeciej partii podopieczne trenera Macieja Biernata pokazały dobrą siatkówkę i wygrały 26:24, choć przegrywały już 18:21. Łodzianki pokazały charakter w końcówce tego seta.
Niestety, czwarty set należał do gospodyń i one zagrają w ćwierćfinale.
W ósemce został jeden łódzki zespół - ŁKS Commercecon, który o awans do półfinału Pucharu Polski zagra 1 lutego w Łodzi o 18 z MKS Kalisz.

Rysice Rzeszów - Grot Budowlani Łódź 3:1 (25:22, 25:18, 24:26, 25:20)
Grot Budowlani: Małgorzata Lisiak 5, Ewelina Wilińska 2, Mackenzie May 15, Kinga Różyńska 10, Ana Bjelica 13, Andrea Mitrović 14, Justyna Łysiak (l) oraz Adrianna Kukulska, Martyna Łazowska 1, Weronika Sobiczewska 3, Marta Pol. Trener: Maciej Biernat.