Siatkarki Grot Budowlanych wygrały 3:1. 28 punktów zdobyła Anastasyia Kraiduba [ZDJĘCIA]

Atakuje Anastasyia Kraiduba
Atakuje Anastasyia Kraiduba Krzysztof Szymczak
Siatkarki Grot Budowlanych Łódź pewnie pokonały w meczu Ligi Siatkówki Kobiet Eneę PTPS Piła 3:1

Pierwszy set był niecodzienny. W zaledwie szesnaście minut łodzianki wygrały tę partię do 11. Kto się spóźnił kwadrans nie widział doskonałego otwarcia tego meczu w wykonaniu podopiecznych Błażeja Krzyształowicza.
Kiedy mężowie dzwonili do swoich żon, że będą szybciej w domu, wszystkich spotkała niespodzianka. W drugiej partii to niespodziewanie pilanki. Wygrały do 20.
Zdenerwowane łodzianki ogarnęły się w trzecim secie i wygrały znów zaskakująco gładko do 15.
W czwartej partii było niepewnie do połowy seta. Natomiast przy stanie 16:15 pięćpunktów z rzędu zdobyły nasze siatkarki. Prowadziły 21:15 i nie dały sobie odebrać zwycięstwa.
MVP meczu uznano Julię Nowicką, a aż 28 punktów zdobyła ukraińska atakująca Anastasyia Kraiduba. Była nie do zatrzymania dla rywalek.
Grot Budowlani wrócili na trzecie miejsce w tabeli. 30 listopada zagrają w Policach z mistrzem i wiceliderem tabeli Chemikiem Police.
Nasze siatkarki znów wracają do meczów w Lidze Mistrzyń. We wtorek siatkarki ŁKSCommercecon grają na Ukrainie z Chimikiem Jużnyj.
Natomiast 28 listopada siatkarki Grot Budowlanych grają w Stambule z piekielnie silnym Fenerbahce.