Siatkarki ŁKS Commercecon pokazały charakter. Kibice ŁKS pomogli. Zdjęcia kibiców, FILM

Siatkarki ŁKS Commercecon przegrywały już 0:2 w setach w półfinale Tauron Pucharu Polski, ale po ostatniej piłce cieszyły się ze zwycięstwa i zagrają w niedzielę o główne trofeum. Kibice ŁKS, którzy licznie przyjechali do Nysy i wspaniale dopingowali Łódzkie Wiewióry są przekonani, że siatkarki ŁKS Commercecon ustrzelą w tym sezonie dublet - zdobędą Puchar Polski i mistrzostwo Polski.

Zobaczcie film na profilu ŁKS Commercecon na platformie X:

W tie-breaku drużyny zmieniały strony przy stanie 8:5 dla Rysic Rzeszów. Łodzianki przegrywały później 8:10 i 12:13, ale pokazały charakter w końcówce meczu. Wyszły na prowadzenie 14:13. Prowadziły później 15:14, 16:15, a ostatni punkt blokiem zdobyła Klaudia Alagierska-Szczepaniak.

MVP meczu: Valentina Diouf, która zdobyła aż 34 punkty! Mecz trwał 166 minut. Na trybunach zasiadło 1695 widzów, w tym potężna grupa kibiców ŁKS.

ŁKS Commercecon - PGE Rysice Rzeszów 3:2 (15:25, 23:25, 25:21, 25:22, 17:15)
ŁKS Commercecon: Julita Piasecka 17, Kamila Witkowska 9, Valentina Diouf 34, Amanda Campos 8, Aleksandra Gryka 3, Roberta Ratzke 5, Kinga Drabek (l) oraz Paulina Maj-Erwardt (l), Zuzanna Górecka 3, Anastazja Hryshchuk, Klaudia Alagierska-Szczepaniak 6, Paulina Zaborowska. Trener: Alessandro Chiappini.
W drugim półfinale BKS Bielsko-Biała pokonał, a właściwie rozgromił UNI Opole 3:0 (25:14, 25:19, 25:12). Finał w niedzielę o godz. 14.45.