Sandomierska spółka Domex, właściciel między innymi 80 elektromarketów marki Media Expert, zmienia je wszystkie na Avans. Tym samym sieć Avans powiększy się do 250 elektro-marketów własnych.

Od kilku miesięcy Domex sukcesywnie zmienia należące do spółki sklepy działające pod logo Media Expert na elektro-markety kluczowej dla spółki marki Avans. Marka oraz sieć elektromarketów Avans należy do właścicieli spółki Domex od października 2012 roku.

- Jesteśmy obecnie jedynym właścicielem marki Avans – bardzo znanej na rynku marki Multimedia/RTV/AGD, co po-twierdzają przeprowadzane przez nas badania.

Avans plasuje się w nich naprawdę wysoko. W zależności od metodologii w pierwszej trójce, bądź pierwszej czwórce, marek tej branży roz-poznawanych przez klientów. To bardzo duży potencjał, dlate-go też naturalnym krokiem jest dla nas decyzja o intensywnym rozwijaniu tego właśnie brandu. W związku z tym każdy z na-szych elektromarktów działających pod logo Media Expert zo-stanie docelowo zmieniony na elektromarket marki Avans – mówi Arkadiusz Tomala, prezes sandomierskiego Domexu. – Najważniejsze z perspektywy naszych dotychczasowych klien-tów jest jednak to, że właścicielem elektromarketów jest ta sa-ma spółka, dzięki czemu wszystkie zobowiązania wynikające ze sprzedaży towarów i usług są nadal aktualne i zachowują swoją ciągłość – dodaje.

Avans to poza sklepami stacjonarnymi również sklep internetowy www.avans.pl, w którym klienci znaleźć mogą jeszcze szerszą ofertę produktową.
Avans to ogólnopolska sieć ponad 250 elektromarketów własnych oraz sklep internetowy www.avans.pl. Do końca roku Avans chce otworzyć jeszcze kilkadziesiąt elektromarketów w całej Polsce.