Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Skierniewice stawiają na zdrowie. Sympozjum podsumowujące projekt zdrowotny

Roman Bednarek
Roman Bednarek
Skierniewice stawiają na zdrowie. Projektem objęci byli najmłodsi uczniowie skierniewickich szkół
Skierniewice stawiają na zdrowie. Projektem objęci byli najmłodsi uczniowie skierniewickich szkół Roman Bednarek
„Skierniewice stawiają na zdrowie – profilaktyka wad i błędów w postawie ciała dzieci uczęszczających do klas I-III szkół podstawowych w Skierniewicach” to temat sympozjum podsumowującego profilaktyczny projekt zdrowotny zrealizowany przez miasto.

Sympozjum odbędzie się w piątek, 25 maja, o godz. 12 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Podczas sympozjum przedstawiciele Międzynarodowego Towarzystwa Naukowego Zachowawczego Leczenia Skolioz SOSORT przedstawią aktualne, międzynarodowe standardy dotyczące diagnostyki skolioz i badań przesiewowych.

Z prelekcjami wystąpią: chirurg ortopeda prof. dr hab. med. Tomasz Kotwicki, chirurg ortopeda dr hab. med. Marcin Tyrakowski, fizjoterapeuta dr hab. Dariusz Czaprowski, fizjoterapeuta dr nauk o zdrowiu Łukasz Stoliński.

Po zakończeniu sympozjum, o godz. 14.30 rozpocznie się warsztat teoretyczno-praktyczny dla lekarzy pediatrów zatytułowany „Diagnostyka kliniczna i radiologiczna u osób z podejrzeniem skoliozy idiopatycznej”.

Udział w sympozjum jest bezpłatny. Organizatorzy proszą jednak o telefoniczne potwierdzenie udziału do 21 maja – tel nr 46 834-51-81.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki