MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sport i Biznes: Klub Biznesu AKS SMS Łódź. Uhonorowano sponsorów wyjątkowego klubu. Zdjęcia

Dariusz Kuczmera
Dariusz Kuczmera
W zabytkowych wnętrzach Monopolis w Łodzi, w urokliwej Restauracji przy Kominie, miało miejsce wyjątkowe zgromadzenie, które skutecznie zatarło granice pomiędzy światem sportu i biznesu. Wydarzenie organizowane przez Klub Biznesu AKS SMS Łódź, które odbyło się w sobotni wieczór 6 kwietnia, przyciągnęło nie tylko znaczących przedstawicieli lokalnego biznesu, ale i znawców oraz pasjonatów sportu, łącząc te dwa światy w spójną całość.

Tego wieczoru, na czele wydarzenia stali: prezes Piotr Stępień, wiceprezes Joanna Miler-Stępień i niezastąpiony Skaut, Sławomir Czyrski, którzy razem tworzą trzon organizacyjny i ducha tego wyjątkowego zespołu. Ich obecność nie tylko podkreślała znaczenie spotkania dla życia klubu, ale też stanowiła żywy dowód na to, jak sport może współgrać z biznesowymi inicjatywami.

Głównym punktem programu było uhonorowanie Berta Hartmana, strategicznego sponsora i przyjaciela klubu, który z rąk prezesa Stępnia otrzymał wyjątkowy upominek. Ten moment stał się symbolem głębokiej wdzięczności i uznania dla wsparcia, które Hartman nieustannie oferuje, wzmacniając tym samym więzi między członkami społeczności.

Wydarzenie nabrało międzynarodowego charakteru dzięki obecności gości z Hiszpanii, na czele z Katarzyną Ford, zajmującą się nieruchomościami. Jej udział podkreślił globalny zasięg i ambicje klubu, rozszerzając horyzonty możliwych współpracy. Honorowymi gośćmi byli także przedstawiciele lokalnych władz, w tym przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi Marcin Gołaszewski oraz radny Damian Raczkowski, co dodatkowo wzmocniło wymiar publiczno-społeczny spotkania. Jednym z kluczowych aspektów spotkania były prezentacje firm partnerskich, które uwypukliły różnorodność i innowacyjność ofert, m.in. przedsiębiorstwa BioRePower z ich ekologicznym rozwiązaniem oraz firmy Revol. Ta różnorodność podkreślała, jak wielopłaszczyznowa i dynamiczna jest współpraca w ramach Klubu Biznesu AKS SMS Łódź.

Kulinarne doznania były nieodłączną częścią spotkania. Uczta, a raczej wystawna kolacja, składała się z trzech starannie przygotowanych dań, które zaspokoiły podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy. Wyśmienite przystawki, w tym tatar z jelenia i domowej roboty cytrynówka, dopełniły doświadczenie kulinarne, tworząc niezapomnianą atmosferę wspólnego biesiadowania.

Takie zgromadzenia, jak to w Klubie AKS SMS Łódź, dowodzą, że sport i biznes mogą współistnieć w harmonii, wzajemnie się inspirując i wspierając. To miejsce, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a tradycyjne wartości sportowe - z nowoczesnym podejściem do biznesu. Każde takie spotkanie to nie tylko okazja do networking'u, ale przede wszystkim szansa na budowanie trwałych relacji i wspólnych sukcesów. Wizja klubu AKS SMS Łódź, jego członków i partnerów, to przede wszystkim wiara w to, że przez współpracę i dzielenie się wiedzą możemy osiągnąć więcej. Spotkanie to kolejny krok na drodze do realizacji tych ambitnych celów.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Roland Garros - czy Świątek uźwignie presję?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki