SPORT: Jagiellonia - Widzew 1:3

W Białymstoku piłkarze Widzewa rozgromili Jagielloinę 3:1 Oto relacja live z tego spotkania.

Tradycyjnie rozpoczynamy od typowania wyniku. Przewidujemy, że będzie korzystny dla Widzewa remis 2:2. Zapraszamy do typowania poprzez wpisywanie komentarzy pod tym tekstem.

Oto składy drużyn:

Widzew: Kaniecki - Szymanek, Bieniuk, Madera, Dudu - Budka, Broź, Mroziński, Ostrowski, Grzelczak - Oziębała. Trener: Czesław Michniewicz.

Jagiellonia: Sandomierski - Kijaskas, Skerla, Pejović, Kupisz, Hermes, Lato Cionek, Grzyb, Burkhardt, Seratlić. Trener: Michał Probierz.

W 9 minucie prowadzenie dla Widzewa uzyskał Piotr Grzelczak. Wspaniałe otwarcie tego meczu. Grzelczak zdobył gola strzałem z ponad 30 metrów.

W 13 minucie znów strzelał Grzelczak. Z trudem piłkę odbił Sandomierski.

Zmiana w Widzewie - Sernas za Szymanka.

I właśnie Sernas w 33 minucie wykorzystał karnego dla Widzewa. Sędzia podyktowął jedenastkę za zagranie ręką Kijanskasa.

35 minuta i Widzew prowadzi 3:0. Dudu podał do Grzelczaka, ten do Sernasa, który w sytuacji sam na sam pokonał Sandomierskiego.

Niebywały początek meczu.

Koniec pierwszej połowy.Jagiellonia - Widzew 0:3

W 65 minucie Nakoulma zastępuje Grzelczaka.

Łodzianie kontrolują przebieg spotkania. Rozbili, zdruzgotali wicelidera.

W 71 minucie Bruno Pinheiro zastępuje Mrozińskiego.

76 minuta. Czerwona kartka dla Bieniuka.

Jagiellonia - Widzew 0:3