Sport: Organika Budowlani bez punktu w Muszynie

Marek Kondraciuk
Zaczęło się znakomicie, bo łódzkie siatkarki w pięknym stylu wygrały pierwszego seta, po walce na przewagi 27:25. Później było już gorzej i w kolejnych dwóch partiach dominowała Muszynianka.

Podopieczne trener Małgorzaty Niemczyk poderwały się w czwartym secie. Prowadziły nawet 11:5, 17:13 i 20:18, ale nie utrzymały inicjatywy, przegrywając do 23 i cały mecz 1:3. Łodzianki wracają więc bez punktu.

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Organika Budowlani 3:1 (25:27, 25:14, 25:19, 25:23)
Muszynianka: Sadurek, Jagieło, Bednarek-Kasza, Kaczor, Stam-Pilon, Gajgał, libero Zenik oraz Piątek, Śrutowska. Trener: Bogdan Serwiński.

Organika Budowlani: Szymańska, Teixeira, Szeluchina, Zaroślińska, Kosek, Wojcieska, libero Ciesielska oraz Bryda, de Paula. Trener: Małgorzata Niemczyk.