9/16
Budowlani Łódź zrewanżowali się Arce Gdynia za porażkę w...

Puchar Polski dla Budowlanych Łódź

Budowlani Łódź zrewanżowali się Arce Gdynia za porażkę w finale mistrzostw Polski w rugby i w finale Pucharu Polski pokonali drużynę z Gdyni 16:3. Był to czwarty Puchar Polski w historii łódzkiego klubu.

10/16
Adam Kszczot został w marcu mistrzem Europy w biegu na 800...

Adam Kszczot ze złotym medalem!

Adam Kszczot został w marcu mistrzem Europy w biegu na 800 metrów. Student Politechniki Łódzkiej na mecie wyprzedził kolegę z drużyny - Marcina Lewandowskiego. W lipcu obronił tytuł młodzieżowego Mistrza Europy.

11/16
Adam Małysz oddał ostatni skok w karierze w zawodach Pucharu...

Adam Małysz zakończył karierę

Adam Małysz oddał ostatni skok w karierze w zawodach Pucharu Świata. 20 marca w Planicy na mamucim obiekcie osiągnął odległość 216 m i zajął trzecie miejsce. Także na trzeciej pozycji uplasował się w końcowej klasyfikacji generalnej sezonu 2010/2011.

12/16
Czterech meczów potrzebowała PGE Skra Bełchatów, by po raz...

Mistrzostwo Polski siatkarzy PGE Skry Bełchatów

Czterech meczów potrzebowała PGE Skra Bełchatów, by po raz siódmy z rzędu zdobyć mistrzostwo Polski. Po dwóch zaciętych meczach w Bełchatowie, w Kędzierzynie-Koźlu nowi-starzy mistrzowie Polski szybko rozprawili się z rywalami. Panowanie PGE Skry Bełchatów przedłużone o kolejny rok