Stal Mielec - ŁKS Łódź. ŁKS musi uważać. Łukasz Janoszka był już katem ŁKS

Łukasz Janoszka w barwach Stali Mielec
Łukasz Janoszka w barwach Stali Mielec Nowiny 24
Stal Mielec - ŁKS. Niewiele brakowało, a ŁKS byłby wiceliderem tabeli I ligi, bowiem Stal Mielec wygrała cudem. Do 84 minuty meczu z Podbeskidziem było 0:0.

Wtedy jednak padły gole. Najpierw gola po rajdzie w polu karnym zdobył Krystian Getinger, a chwilę później na 2:0 podwyższył debiutujący w mieleckich barwach, Łukasz Janoszka.

Ojciec wygrał z ŁKS 4:0

Trzeba uważać na tego zawodnika, syna Mariana Janoszki, który kiedyś poprowadził Ruch Radzionków do wygranej nad ŁKS 4:0. Sam Łukasz Janoszka też wygrał z ŁKS 4:0, gdy grał w Ruchu Chorzów, a trenerem łodzian był Tomasz Wieszczycki. Było to w 2011 roku.

Pokonał nawet Bodzia W.

Łukasz Janoszka premierowego gola zdobył 31 maja 2005 roku w wygranym 6:1 meczu z ŁKS , pokonując w 77 minucie Bogusława Wyparłę.
24 maja 2009 roku strzelił ŁKS gola w meczu Młodej Ekstraklasy. Ruch Janoszki wygrał z nami 3:0.