Sto pociągów zawiezie fanów muzyki na Przystanek Woodstock

  Sto pociągów zawiezie fanów muzyki na Przystanek Woodstock

  Marcin Bereszczyński

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Pociągi na Woodstock zawsze są pełne miłośników dobrej zabawy

  Pociągi na Woodstock zawsze są pełne miłośników dobrej zabawy ©Grzegorz Gałasiński/archiwum

  Od poniedziałku na tory wyruszą pociągi musicregio, które zawiozą fanów muzyki do Kostrzyna na XIX Przystanek Woodstock. Przewozy Regionalne uruchomią sto pociągów specjalnych. Przygotowały też promocyjny cennik.
  Pociągi na Woodstock zawsze są pełne miłośników dobrej zabawy

  Pociągi na Woodstock zawsze są pełne miłośników dobrej zabawy ©Grzegorz Gałasiński/archiwum

  Bilet z Łodzi Kaliskiej w jedną stronę kosztuje 79 zł. W obie strony 129 zł. Tańsze bilety są z Pabianic i stacji Zduńska Wola Karsznice. W jedną stronę kosztują 69 zł, w obie 109 zł. Jeszcze tańsza jest podróż z Kutna, Zduńskiej Woli i Sieradza. Bilet do Kostrzyna kosztuje 59 zł. Razem z powrotnym 89 zł.

  Z Łodzi Kaliskiej w środę wyruszy pociąg "Amelinium". Odjazd o godz. 5.42. W czwartek o godz.
  6.12 z Kaliskiego odjedzie pociąg "Się Kręci". Można też zabrać się w podróż pociągami z Lublina, które zatrzymają się na stacji Łódź Widzew. We wtorek pociąg "Grabik" odjedzie z Łodzi Widzewa o godz. 20.32. W środę o tej samej porze odjedzie z tej samej stacji "Panczur Wędrowiec".

  Bilety na te pociągi dostępne są w kasach dworcowych oraz na www.biletyregionalne.pl.

  Zwariowane nazwy pociągów nawiązują do historii Przystanku Woodstock. Przykładowo: z Krakowa wyjedzie "Rockowy Schabowy", z Bielska-Białej "Jabol Pank", z Rzeszowa "Stalowy Pęcherz", a z Białegostoku "Akademia Sztuk Przepięknych".

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  WTF??

  Mtx1985 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 13

  Specjalne pociągi na ten syfiasty woodstock, to jest k**** komedia. Na Sunrise nie było specjanych pociągów... No tak, ale przecież banda brudasów tażających się w błocie z jąkałą owsikiem na czele...rozwiń całość

  Specjalne pociągi na ten syfiasty woodstock, to jest k**** komedia. Na Sunrise nie było specjanych pociągów... No tak, ale przecież banda brudasów tażających się w błocie z jąkałą owsikiem na czele jest ważniejsza... Gratulacje dla pkp i całego tego syfu!!!zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo