Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 0:2. Widzew wygrał ze Stomilem!

(pas, ww)
Dziś o godzinie 18 piłkarze Widzewa rozegrają mecz ze Stomilem Olsztyn. Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania Stomil Olsztyn - RTS Widzew Łódź.

STOMIL OLSZTYN WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

STOMIL OLSZTYN0
WIDZEW ŁÓDŹ2

Koniec meczu. Widzew miał Bartłomieja Pawłowskiego i wygrał
90+3 min Kreuzrieglera zmiena Mucha
90+1 min Wabel znakomicie jedną ręką zatrzymał piłkę na linii bramkowej! Strzelał z główki Sobol
90 min doliczone 4 minuty
86 min Zablokowany strzał Kity z piątego metra.. Dogrywał Guzdek sprzed linii końcowej
85 min Widzew gra spokojnie, kontroluje sytuację
83 min po rzucie wolnym Kreuzriegler głową ale słabo i neiclenie
79 min żółta kartka dla Lafrance'a za faul na Guzdku
78 min Guzdek za Pawłowskiego, Kita za kontuzjowanego Nunesa
73 min Minimalnie za wysokie dośrodkowanie Pawłowskiego do Danielaka
72 min mecz robi się coraz brzydszy
70 min Terpiłowski za Gołębiowskiego, Danielak za Hansena
68 min oblężona bramka Widzewa. Po strzale Lafrance broni Wrąbel.. Łodzianie bronią się w jedenastu
66 min Wrąbel w ostatniej chwili broni po strzale Sobola z bliska! Jeszcze mamy przerwaną grę. Była analiza VAR. Karnego nie było
64 min Kun ujrzał żłtą kartkę Nie zagra w kolejnym spotkaniu
61 min na boisko wchodzi dobrze znany w Łodzi Fundambu
61 min grad niecelnych dalekich podań
56 min Strzał Reimana z rzutu wolnego odbił się od muru i mamy kolejny róg
55 min Zieliński ujrzał żółtą kartkę
49 min wielkie zamieszanie w polu karnym Stomilu sprytnie wykorzystuje Pawłowski, który strzela drugieg gola. Widzew prowadzi 2:0
49 min GOOOL dla Widzewa
47 min Stomil atakuje, na razie bez wikszych efektów
46 min zaczynamy drugą połowę. Oba zespoły bez zmian
Przerwa Mecz nie jest porywajcym widowiskiem, ale Widzew wypracował wicej dogodnych sytuacji z zasłużenie prowadzi
45 min Tobiasz świetnie broni strzał Tanżyny
45 min dynamiczna akcja Pawłowskiego kończy się rzutem rożnym
43 min gra bez ładu i składu zirytowała trenera Niedźwiewdzia
40 min po centrze Hansena nieudana główka Pawłowskiego
36 min Powinna być bramka. Dobrze rozegrany rzut wolny. Pawłowski do Zielińskiego, ten przerzucił z powrotem do Pawłowskiego, a wrzutka tego ostatniego trafiła na głowę Tanżyny! Po główce i inetrwencji obrońcy piłka wyszła na aut
36 min atakuje Nunes, ale faluje i po sprawie
33 min Kun niedokładnie do Hansena, takich zagrań jest ostatnio mnóstwo
26 min proste straty z obu stron
23 min znakomity Wrąbel wygrał pojedynek sam na sam z Mikitą
19 min Gołębiowski ujrzał żółtą kartkę
18 min po rzucie wolny z 30 metrów i kapitalnym strzale Gołębiowskiego, piłka po palcach bramkarza i poprzeczce wyszła na aut
15 min kapitalna akcja Mikity, który wycofał piłk na koneic pola karnego, ale Kisiel strzelił słabiutko
13 min mogło być 2:0.Zieliński zostawił piłkę Gołębiowskiemu, a jego strzał z dystansuz najwyższym trudem sparował Tobiasz!
13 min słaby strzał głow Kisiela, pewnie piłkę chwyta Wrąbel
10 min głęboko cofnięty Widzew blokuje strzały rywali
8 min po centrze z rzutu rożnego, piłkę przedłużył Hanousek, a piłkę do siatki strzelił niepilnowany Pawłowski 0:1
8 min GOOL dla Widzewa
6 min Moneta z Mikitą zaszachowali łodzian, strzał jednak niecelny
5 min Kisiel przedarł si prw stron, ale źle zacentrował
4 min na razie szachy, nic ciekawego się nie dzieje
2 min faulowany Kreuzriegler
1 min Zaczynamy. Temperatura w Olsztynie to 3 stopnie Celsjusza Widzew na czerwono
Godz. 17:56 Sędzią głównym jest Wojciech Myć z Lublina

Godz 17:53 W meczu z Koroną 1:1 bramkę dla Stomilu strzelił Patryk Mikita. To właśnie były zawodnik Widzewa,wraz z Łukaszem Monetą, będzie najgroźniejszą bronią gospodarzy. Obaj zapracowali na jedenaście z dwudziestu dwóch goli strzelonych przez ekipę z Warmii. Łódzkich akcentów jest w Stomulu więcej.. Są też inni byli gracze łodzian: Merveille Fundambu (na ławce rezerwowych) oraz ściągnięty niedawno Kevin Lafrance.

Godz. 17:50 Na trybunach w Olsztynie są kibice Widzewa
Godz. 17:45 Patryk Lipski jest z drużyną w Olsztynie. Nie jest jednak zgłoszony, więc nie mógł znaleź się w meczowej kadrze
Godz. 17:40 Dobry znak - ostatnie trzy pojedynki w Olsztynie to trzy wygrane Widzewa

Godz. 17:31 Janusz Niedźwiedź: W Kielcach piłkarze Stomilu pokazali się z korzystnej strony, było widać, że mają plan na mecz. Chcieli stać głęboko, bronić się i czekać na swoje szanse w kontrataku. W drużynie jest kilku ciekawych zawodników. To jest ekipa, która pograła już na własnym poziomie. Pomimo sytuacji w tabeli, Stomil nie będzie chłopcem do bicia, natomiast my patrzymy przede wszystkim na siebie. Chcemy zagrać swoje i wygrać ten mecz

Godz. 17:15 - Oprócz Stępińskiego, nie ma w niej kontuzjowanych lub wracających do zdrowia Tomasza Dejewskiego, Juliusza Letniowskiego, Mateusza Michalskiego i Filipa Zawadzkiego, a także Mateusza Ludwikowskiego, Patryka Lipskiego oraz Dawida Owczarka.

Godz. 17:02 - Poniżej składy w meczu Stomil Olsztyn - Widzew Łódź...
Widzew: Wrąbel – Tanżyna, Nowak, Kreuzriegler – Zieliński, Hanousek, Kun, Nunes – Gołębiowski, Normann Hansen – Pawłowski
Rezerwowi: Reszka – Mucha, Danielak, Kita, Terpiłowski, Guzdek, Karasek, Montini, Villanueva

Stomil Olsztyn: Tobiasz – Żwir, Lafrance, Simba Bwanga, Straus – Tymosiak, Reiman – Toporkiewicz, Kisiel, Moneta – Mikita
Rezerwowi: Syldatk – Czajka, Sobol, Szabaciuk, Dampc, Tecław, Szramka, Fundambu, Wójcik

Godz. 16:50 - W Olsztynie łodzianie muszą sobie radzić bez cierpiącego z nadmiaru żółtych kartek Stępińskiego. Pewnie zastąpi go Kreuzriegler, a może trener Niedźwiedź dokona większych roszad w słabiutkiej w spotkaniu z gdynianami defensywie? Dobrą zmianę dał Nunes, czym zasłużył chyba sobie na miejsce w podstawowej jedenastce. Poniżej aktualna tabela I ligi.