Studia podyplomowe na łódzkich uczelniach. Od zarządzania...

  Studia podyplomowe na łódzkich uczelniach. Od zarządzania apteką po prowadzenie orkiestry

  Marek Niedźwiecki

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Na Wydziale Zarządzania UŁ studia podyplomowe przeznaczone są dla absolwentów różnych typów uczelni wyższych, zarówno z tytułem licencjata jak i magistra,
  1/3
  przejdź do galerii

  Na Wydziale Zarządzania UŁ studia podyplomowe przeznaczone są dla absolwentów różnych typów uczelni wyższych, zarówno z tytułem licencjata jak i magistra, którzy pragną poszerzyć i uaktualnić swoją wiedzę. Wśród propozycji jest m.in. Zarządzanie apteką ©123rf

  Studia podyplomowe to nie tylko szansa na wzbogacenie swojego CV, ale także zyskanie unikalnych często kwalifikacji, specjalizacji poszukiwanych na rynku pracy.
  Uniwersytet Łódzki
  Wachlarz studiów podyplomowych rozpościera przed absolwentami różnego typu studiów Uniwersytet Łódzki. Na stronie internetowej https://studiapodyplomowe.uni.lodz.pl) znajdujemy zestawienie wszystkich wydziałów i proponowanych przez nie kierunków.
  Na Wydziale Zarządzania UŁ studia podyplomowe przeznaczone są dla absolwentów różnych typów uczelni wyższych, zarówno z tytułem licencjata jak i magistra, którzy pragną poszerzyć i uaktualnić swoją wiedzę.
  Profil ukończonych studiów nie jest kryterium naboru, tak więc uczestnikami studiów podyplomowych mogą być zarówno osoby, które ukończyły studia ekonomiczne, jak też absolwenci studiów innych niż ekonomiczne, np. technicznych, przyrodniczych, medycznych czy humanistycznych. Wśród propozycji są m.in.: Akademia Trenera Biznesu – rozwój umiejętności profesjonalnych, Coaching w życiu i biznesie, Komercjalizacja nauki i technologii, Zarządzanie apteką lub Zarządzanie oświatą. Wydział proponuje także Polsko-Amerykański Program Studiów MBA oraz Polsko -Francuski Program Studiów w zakresie zarządzania typu MBA.
  Do zapoznania się z ofertą podyplomowych studiów i ich podjęcia zaprasza także Wydział Ekonomiczno–Socjologiczny UŁ. Popularny Eksoc wykształci zarówno asystenta rodziny, certyfikowanego kierownika projektów lub specjalistów od jogi i zarządzania emocjami w biznesie czy kształtowania wizerunku publicznego. Tu można nauczyć się także wyceny nieruchomości, jak i realizacji zamówień publicznych.

  Politechnika Łódzka
  Studia podyplomowe to także jedna ze specjalności Politechniki Łódzkiej. Na stronie internetowej https://rekrutacja.p.lodz.pl/pl/studia-podyplomowe znajdujemy listę kierunków studiów i szczegóły dotyczące naboru, czasu trwania i programu. Ci, którzy je już ukończyli, rekomendują je swoim następcom.
  – Studia podyplomowe Zarządzanie Finansowe i Rachunkowość dają możliwość zdobycia praktycznej wiedzy – zapewnia Paweł Kościelniak, kontroler kosztów w przedsiębiorstwie i doktorant PŁ. – Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co znacznie ułatwia zarówno bezpośredni kontakt, jak i możliwość dyskusji z wykładowcami – dodaje.
  – Do podjęcia studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania i Systemów Zarządzania Jakością skłoniła mnie chęć rozwijania umiejętności i perspektywa poszerzenia możliwości zawodowych – tłumaczy Irena Bąk-Sypień. – Prowadzący to profesjonaliści z dużym doświadczeniem praktycznym – podkreśla.
  Wszystkim, których celem jest zostanie specjalistą w dziedzinie zarządzania ochroną zdrowia, Aneta Kurzyńska rekomenduje studia podyplomowe: Zarządzanie służbą zdrowia i elementy techniki medycznej. Dlaczego? – Profesjonalny, wysoki poziom wykładów i zajęć praktycznych realizowany w grupie osób z branży pozwala na analizę tematycznych problemów z innej perspektywy, w sposób umożliwiający naukę nie tylko na podstawie merytoryki, ale również doświadczenia kolegów po fachu – zapewnia.

  Uczelnie artystyczne
  W przyszłym roku akademickim Akademia Muzyczna w Łodzi zaproponuje m.in. studia podyplomowe w zakresie instrumentalistyki oraz prowadzenia zespołów kameralnych. Będzie też możliwość wzbogacenia swoich umiejętności w zakresie prowadzenia orkiestry lub wykonawstwa muzyki nowej. Z dotychczasowym dyplomem w ręku można także w tym trybie poszerzać uzdolnienia wokalne.
  Studiami doskonalącymi są także studia podyplomowe prowadzone w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. W ich zestawie znajdujemy m.in. specjalności: projektowanie ubioru, druku na tkaninie i akcesoriów, architektura wnętrz, projektowanie biżuterii, projektowanie kulinariów czy Ilustracja i komiks z elementami przedprodukcji gier i filmów.
  Kompleksową podyplomową ofertę szkoleniową – liczącą ponad pół tysiąca pozycji – lokalnych szkół i ośrodków szkoleniowych można znaleźć m.in. w wyszukiwarce: studiapodyplomowe.net.pl.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (6)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  WSB podyplomowe

  marika (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Ja na podyplomówkę wybieram się na WSB do Poznania. Zapisałam się wczoraj na kierunek
  Inspektor Ochrony Danych - teraz bardzo popularny kierunek. Dostałam też zniżkę 1000 zł.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  WSB podyplomowe

  kornelka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  A co to za zniżka? Na czym ona polega?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  WSB podyplomowe

  oewsb

  Zgłoś naruszenie treści

  Witam! Kornelka, jeśli aplikujesz na studia II stopnia do 10 sierpnia to będziesz mogła zaoszczędzić 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej....rozwiń całość

  Witam! Kornelka, jeśli aplikujesz na studia II stopnia do 10 sierpnia to będziesz mogła zaoszczędzić 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

  Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
  Online Ekspert WSBzwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  WSB podyplomowe

  patrysia (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Kierunek obiecujący i z przyszłością. Odkąd weszło RODO to co rusz widzę ogłoszenia o pracę w tym temacie. Takie studia to ile kosztują?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Studia podyplomowe WSB

  oewsb

  Zgłoś naruszenie treści

  Witam! Patrysia koszt studiów na tym kierunku to 4250 zł za cały rok.

  Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
  Online Ekspert WSB

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Studia MBA

  KubaL (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Studia podyplomowe to bardzo ciekawa forma rozwijania swoich umiejętności w wielu dziedzinach. Jednak warto pamiętać, że oprócz specjalistycznych studiów podyplomowych, na rynku są liczne programy...rozwiń całość

  Studia podyplomowe to bardzo ciekawa forma rozwijania swoich umiejętności w wielu dziedzinach. Jednak warto pamiętać, że oprócz specjalistycznych studiów podyplomowych, na rynku są liczne programy MBA, które są nadal doskonałą inwestycją i co ważne są wysoko notowane w rankingach, np.: w rankingu MBA PERSPEKTYWY. Więcej informacji o studiach MBA dostępne na: www.mbaportal.pl/pl-PL/blog/blog/post/rankingi/najlepsze-programy-mba-w-polsce-wedlug-rankingu-perspektywy-2018zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo