3/23 Zamknij

Jako zarząd Kręgielni Król Kul w Sukcesji, prowadzimy rozmowy mające na celu znalezienie porozumienia z Panią syndyk oraz wierzycielami centrum handlowego.

Krzysztof Szymczak

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

Jako zarząd Kręgielni Król Kul w Sukcesji, prowadzimy rozmowy mające na celu znalezienie porozumienia z Panią syndyk oraz wierzycielami centrum handlowego. Wierzymy, że miejsce, które odwiedza tysiące osób, które zorganizowało setki urodzin dla dzieci, wydarzeń dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych jest podmiotem istotnym nie tylko w sferze działalności biznesowej, ale również społecznej. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować miejsca pracy, a jest ich ponad 50. Z pewnością poinformujemy naszych gości i sympatyków o efektach negocjacji i ostatecznych decyzjach tak szybko jak to możliwe. Misja naszej firmy, jaką jest serwowanie łodzianom najwyższej jakości rozrywki jest wciąż aktualna i jesteśmy gotowi ją kontynuować.

Przypomnijmy, że zgodnie z komunikatem z piątku (26 czerwca) zamknięcie Sukcesji jest spowodowane "brakiem zgody Rady Wierzycieli na dalsze prowadzenie przez Syndyka przedsiębiorstwa upadłej spółki".

Decyzja o zamknięciu Sukcesji ma związek z kwietniowym wyrokiem Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia. Ten postanowił
wtedy postawić w stan upadłości Fabrykę Biznesu, czyli właściciela tego centrum. Upadłość obejmuje likwidację majątku
dłużnika.

>>>>


Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy