Sukcesy zawodników Społem Łódź w mistrzostwach Polski w łucznictwie

Dotarły do nas wspaniałe wieści z Krakowa, gdzie właśnie zakończyły się Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie. Zawodnicy Społem Łódź odnieśli w zawodach duże sukcesy - informuje Kamil Siczek, sekretarz KS Społem Łódź.

Zawodniczka Społem Łódź Magdalena Śmiałkowska-Zawisza została mistrzynią Polski, a a mikst w składzie: Magdalena i Tymoteusz Łukasik wywalczył brązowy medal. Dodatkowo drużyna damska uplasowała się na siódmej pozycji, a męska na ósmej. Tą imprezą rozpoczynamy zmagania halowe w sezonie 2024 - informuje Kamil Siczek.
Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów -podsumowanie:

• złoto- Magdalena Śmiałkowska-Zawisza
  • brąz- mikst: Magdalena Śmiałkowska-Zawisza i Tymoteusz Łukasik
  • 7 miejsce drużyna: Magdalena Śmiałkowska-Zawisza, Alicja Wiatr, Dominika Nowak
  • 8 miejsce drużyna: Tymoteusz Łukasik, Łukasz Nowak, Maciej Kowalczyk, Kamil Siczek
  • Odpadli indywidualnie: w 1/8 Alicja Wiatr, w 1/16 Tymoteusz Łukasik.

Nagrodę specjalną za najwyższy wynik kwalifikacji otrzymała Magdalena Śmiałkowska-Zawisza - wynik 294 i 292 punkty (max 300). Dla Magdaleny Śmiałkowskiej-Zawiszy, był to trzeci tytuł HMPS w karierze.