Głosowanie zakończone
Plebiscyt: ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI
Wybierz z nami laureatów w kategorii wiekowej od 2 lat
- Głosowanie będzie trwać do czwartku, 21 grudnia do godz. 21:00.
- Dziecko, które zdobędzie najwięcej głosów weźmie udział w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Uśmiech Dziecka, a jego rodzice zdobędą główną nagrodę finansową - 50 000 złotych na spełnienie marzeń dziecka i rodziny.
- Dzieci, które zajmą drugie i trzecie miejsce zdobędą zaproszenie dla rodziny na wycieczkę do Paryża obejmującą całodzienną wizytę w Disneylandzie, a dzieci, które zajmą miejsca od 4 do 10 otrzymają rodzinne zaproszenie na czterodniowy pobyt w Energylandii - największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki i wesołym miasteczku.
- Informacji udziela: Agnieszka Grzelka - tel. 502499776 (pon. - pt. w godz. 9-15), e-mail: [email protected]
-
Antoni Lizoń
Wrocław
12566głosów -
Cleo Niedostatkiewicz
Szczecin
12171głosów -
Eryk Zaroda
Starachowice
11010głosów -
Amelia Grunt
Poznań
7475głosów -
Marzena Żochowska
Chrzanów
3616głosów -
Zofia Krawczyk-Goma
Toruń
3280głosów -
Igor Olszewski
Kęszyca Leśna
1544głosy -
Kornelia Baranowska
Bełżyce
1434głosy -
Antoś Łęgowiak
Jeżów
1430głosów -
Artur Miszczak
Kiezmark
1350głosów -
Eliza Guzy
Bieżeń
1256głosów -
Natalia Żukowska
Złocieniec
1000głosów -
Amelia Zegzuła
Police
610głosów -
Jan Irzmański
Radom
445głosów -
Marysia Olejniczak
Błaszki
436głosów -
Zofia Łosiniecka
Kraków
350głosów -
Amelia Błażys
Zawadzkie
335głosów -
Nela Staniszewska
Kozienice
260głosów -
Wojciech Macina
Przeworsk
258głosów -
Kacper Zaniewicz
Mrągowo
243głosy -
Alan Wojnarowicz
Białogard
230głosów -
Lena Franczak
Szatarpy
215głosów -
Dominik Szkowrytko
Hryniewicze
200głosów -
Oliwia Nowak
Zielona Góra
183głosy -
Wiktoria Szewczyk
Maruszyna
173głosy -
Mila Skotarczak
Człuchów
150głosów -
Filip Gierałtowski
Warszawa
140głosów -
Michalina Wilczyńska
Ostróda
140głosów -
Maja Piasek
Szamotuły
132głosy -
Amelia Malak
Hermanowa
110głosów -
Xavier Cherni
Konstantynów Łódzki
100głosów -
Lena Przebinda
Narok
100głosów -
Maja Fili
Pełkinie
100głosów -
Adam Pluta
Jastrzębie-Zdrój
58głosów -
Amelia Zagórska
Makowiska
55głosów -
Kajetan Nowak
Jawornik
51głosów -
Grzegorz Dul
Karsko
50głosów -
Szymon Szponarski
Opole
50głosów -
Bruno Rumak
Krągola
50głosów -
Oskar Jarzembek
Rożental
40głosów -
Julia Zientek
Koszalin
39głosów -
Emilka Pieda
Świdwin
35głosów -
Stanisław Urbanowicz Parzonko
Kostrzyn nad Odrą
28głosów -
Amelia Mol
Katowice
20głosów -
Matylda Zielińska
Brzeźnica
20głosów -
Wiktoria Pietrzykowska
Brzozów
15głosów -
Maksymilian Wojciechowski
Ożarów
10głosów -
Anastazja Odolczyk
Wałcz
10głosów -
Layla Fallscheer
Łódź
10głosów -
Franciszek Dąbrowski
Lublin
10głosów -
Władysław Romanek
Krasnystaw
10głosów -
Kacper Król
Odrzywół
10głosów -
Pola Kwiatkowska
Chojny
10głosów -
Zosia Reizer
Rzeszów
10głosów -
Maja Stasiak
Olsztyn
10głosów -
Jakub Janus
Głogów
10głosów -
Eliza Bogusz
Żary
10głosów -
Kevin Budnik
Grodziszczany
5głosów -
Zuzanna Żukowska
Ługiele
5głosów -
Gabriela Kowalska
Mogilno
5głosów -
Kornelia Bucka
Kielce
5głosów -
Oskar Grzelka
Rogów
5głosów -
Daria Aleksandrowicz
Nowa Kaletka
5głosów -
Kaja Kołt
Bystrzyca Kłodzka
5głosów -
Victoria Pawlak
Nowy Kościół
5głosów -
Zofia Hrynkiewicz
Gorzów Wielkopolski
5głosów -
Kaja Rożnowska
Opinogóra Górna
3głosy -
Helena Milewska
Białystok
— -
Dalia Wasiluk
Hajnówka
— -
Kacper Chmielewski
Niewiarowo
— -
Blanka Krajewska
Dąbrówka Kościelna
— -
Julia Kolczyńska
Bydgoszcz
— -
Tymon Podralski
Włocławek
— -
Amelia Kwiatkowska
Inowrocław
— -
Maja Niedośmiałek
Lubraniec
— -
Julia Kulasik
Murczyn
— -
Amelia Librowska
Gdańsk
— -
Jasiu Pawłowski
Miłoradz
— -
Agata Piotrowska
Jastrzębia Góra
— -
Julia Drozdowska
Rakowiec
— -
Lilianna Pietrzyk
Chorzów
— -
Maja Perek
Dąbrowa Górnicza
— -
Lena Kafel
Jaworzno
— -
Paweł Pucka
Dankowice
— -
Amelka Balcarek
Bieruń
— -
Antoni Bęben
Daleszyce
— -
Laura Budzeń
Ostrowiec Świętokrzyski
— -
Victoria Gwardiak
Kokot
— -
Maja Dominik
Romanówka
— -
Julia Rychlicka
Gosław
— -
Tomek Dzieża
Dźwirzyno
— -
Kordian Pałka
Wójtowa
— -
Paweł Czocher
Koziniec
— -
Hanna Grzybek
Kaszewice-Kolonia
— -
Julia Madziara
Wieluń
— -
Jolanta Janczak
Pokrzywnica
— -
Szymon Marach
Chełm
— -
Florian Kuczer
Zamość
— -
Laura Zielińska
Drogojówka
— -
Zosia Ostrowska
Ryżki
—
- 1
- 2