Szalony mecz w Chrząstawie. Kibice obejrzeli aż 10 goli. Koniecznie zobaczcie meczowe ZDJĘCIA

Dariusz Piekarczyk
10 goli w Chrząstawie
10 goli w Chrząstawie Fot. Łukasz Kuliberda
Udostępnij:
Aż 10 razy bramkarze LZS Chrząstawa i TS Gruszczyce wyjmowali piłę z siatki podczas niedzielnego meczu pierwszej rundy Pucharu Polski okręgu sieradzkiego. Większość bramek padła w drugiej połowie. Do przerwy miejscowi przegrywali 0:1, ale potem się zaczęło.

Gospodarze prowadzeni przez prezesa i założyciela klubu Bohdana Kwaśniaka zupełnie zaniemogli w drugich 45 minutach i przegrali mecz aż 1:9.
Przypominamy, że w rundzie wstępnej Chrząstawa wygrała walkowerem z LZS Rębieskie 3:0. Zespół z Chrząstawy to jeden z bardziej medialnych klubów piłkarskich klas niższych. Swego czasu nakręcono o nim nawet reportaż telewizyjny.

Dziękujemy Łukaszowi Kuliberdzie za udostępnienie zdjęć z meczu.

Rosja na marginesie świata sportu. Czy presja sportowa ma sens?