Tenisista z Piotrkowa zwyciężył w Doniecku

mek
Kamil Majchrzak ma szansę zostać następcą Jerzego Janowicza?
Kamil Majchrzak ma szansę zostać następcą Jerzego Janowicza? czytelnik
Kamil Majchrzak, 17-letni tenisista z Piotrkowa, zwyciężył w międzynarodowym turnieju juniorskim ITF w Doniecku. Polak, awansował dzięki temu do pierwszej setki światowego rankingu ITF Juniors.

Zawodnik piotrkowskiego klubu PKTZ Winner, podczas całego turnieju stracił jedynie 18 gemów. W niedzielnym finale imprezy, Polak pokonał Szwajcara Daniela Valenta (6:1, 6:3).

Nie jest to pierwszy międzynarodowy sukces piotrkowianina. Na początku roku zdobył brązowy medal w deblu na Międzynarodowych Mistrzostwach Czech.