Trener PGE GKS Bełchatów ma coraz większy wybór

  Trener PGE GKS Bełchatów ma coraz większy wybór

  Paweł Hochstim

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Trener PGE GKS Bełchatów ma coraz większy wybór
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Dariusz Śmigielski

  Poprawia się sytuacja kadrowa drużyny PGE GKS Bełchatów. W poniedziałkowych zajęciach udział wzięli Mateusz Mak i Patryk Rachwał, którzy ostatnio się leczyli.
  Rachwał kontuzji doznał jeszcze w trakcie przygotowań do nowego sezonu i w tegorocznych rozgrywkach jeszcze nie wystąpił. Teraz czeka go walka o miejsce w składzie, bo w środku pomocy dobrze radzą sobie Grzegorz Baran i Szymon Sawala.

  Bez wątpienia jednak Rachwał przyda się trenerowi Kamilowi Kieresiowi. Podobnie zresztą jak Mak, który ostatnio chorował na anginę i musiał przyjmować antybiotyki. Problemy zdrowotne już jednak za nim i być może kibice zobaczą go w środowym meczu z GKS Katowice.


  W poniedziałek bełchatowianie rozpoczęli przygotowania do tego meczu, który zapowiada się najciekawiej ze wszystkich jesiennych meczów na stadionie przy ul. Sportowej. Trening miał charakter regeneracyjny, a poprzedziła go analiza własnej gry w pucharowym spotkaniu z Górnikiem Zabrze. Przypomnijmy, że bełchatowski zespół w sobotę uległ zabrzanom 0:2 i pożegnał się z rozgrywkami Pucharu Polski.

  W zajęciach wzięło udział siedemnastu zawodników z pola oraz trzech bramkarzy. Indywidualnie wciąż trenują Krzysztof Michalak, Mateusz Szymorek i Kamil Wacławczyk. W meczu III ligi kontuzji nabawił się z kolei młody napastnik Patryk Rynkiewicz, który debiutował w meczu w Chojnicach. Wiadomo, że ta czwórka nie ma szans, by zmierzyć się z drużyną z Katowic.

  We wtorek bełchatowski zespół spotka się na zajęciach przed południem. Kiereś przedstawi piłkarzom analizę gry katowiczan. Nikogo o randze spotkania nie trzeba przekonywać, bo bełchatowianie - jeśli wygrają - mają szansę zostać liderem pierwszej ligi.

  Spotkanie z katowickim zespołem odbędzie się jutro o godz. 18, a transmitować je będzie telewizja Orange Sport. Mimo tego szefowie bełchatowskiego klubu liczą, że kibice licznie pojawią się przy Sportowej, by pomóc zespołowi w odniesieniu zwycięstwa.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo