Trzy punkty dla Grot Budowlanych. Nadal nie grała Anastasyia Kraiduba

Maria Stenzel i Julia Twardowska
Maria Stenzel i Julia Twardowska Krzysztof Szymczak
Siatkówka. Siatkarki Grot Budowlanych Łódź najpierw pozowały do profesjonalnego klubowego kalendarza na 2020 rok, a następnie zaprezentowały dobrą dyspozycję w meczu ze Stalą w Bielsku-Białej.

Po porażce z Legionovią nie ma już śladu. Nadal nie gra kontuzjowana Anastasyia Kraiduba, ale jej brak tym razem udało się zatuszować. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza w czterech setach pokonały groźny zespół z Bielska-Białej. Tylko w pierwszym secie nasze siatkarki musiały się mocno napracować, by wygrać z gospodyniami. Zwyciężyły rywalki na przewagi 28:26. Drugi set bez historii dla łodzianek. W trzecim lepsze były gospodynie, ale wicemistrzynie zbierały siły na czwartego seta, którego też wygrały 25:23. Trzy punkty dla Grot Budowlanych.
W dobrych humorach nasze siatkarki wróciły do Łodzi. Na pewno też wspominały profesjonalną sesję zdjęciową do klubowego kalendarza. Nie da się ukryć, że urocze siatkarki stworzyły kolekcję seksownych zdjęć.
Zapewne kalendarze będą do nabycia w siedzibie klubu. Polecamy każdemu kibicowi, bo warto.

Stal Bielsko-Biała – Grot Budowlani Łódź 1:3 (26:28, 19:25, 25:16, 23:25)
Grot Budowlani: Charlotte Leys 8, Małgorzata Śmieszek 11, Anna Bączyńska 20, Julia Twardowska 20, Jaroslava Pencova 8, Julia Nowicka 6, Maria Stenzel (l) oraz Paulina Bałdyga. Trener: Błażej Krzyształowicz. ą

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani