5 z 14
10 lipca podczas kolejnych zawodów wioślarskiego Pucharu...

Zwycięstwo wioślarzy w Pucharze Świata

10 lipca podczas kolejnych zawodów wioślarskiego Pucharu Świata świetnie spisała męska czwórka podwójna. W Lucernie Polacy w składzie Dominik Czaja, Mateusz Biskup, Mirosław Ziętarski i Fabian Barański nie miała sobie równych.

6 z 14
Katarzyna Zdziebło zadziwiła świat. Podczas mistrzostw...

Medale polskiej chodziarki podczas MŚ w lekkiej atletyce

Katarzyna Zdziebło zadziwiła świat. Podczas mistrzostw świata w lekkiej atletyce w Eugene wywalczyła srebrny medal w chodzie zarówno na dystansie 20 jak i 35 kilometrów.

7 z 14
Polscy młociarze nie zawiedli w Eugene. W lipcu po raz piąty...

Polscy młociarze najlepsi na świecie

Polscy młociarze nie zawiedli w Eugene. W lipcu po raz piąty w karierze tytuł mistrza świata wywalczył Paweł Fajdek, a tuż za jego plecami, ze srebrnym krążkiem, zawody ukończył Wojciech Nowicki.

8 z 14
Kolejny sukces w 2022 roku zanotowali Michał Bryl i Bartosz...

Polscy siatkarze plażowi wygrali turniej w Espinho

Kolejny sukces w 2022 roku zanotowali Michał Bryl i Bartosz Łosiak. Tym razem Polacy okazali się najlepsi w turnieju Beach Pro Tour Challenge w Espinho.