Udany start karateków Champion-Team Łódź w ogólnopolskim turnieju karate ,,Jinkaku Cup” . Zdjęcia

Za nami ogólnopolski turniej karate ,,Jinkaku Cup” , który został zorganizowany w Trzebnicy pod auspicjami Polskiej Unii Karate - Polski Związek Karate. - To kolejny przystanek na trasie startów naszych podopiecznych - informuje Witold Wojciechowski.

Na starcie stanęło około 300 zawodników z 24 klubów z całej Polski w tym Klub Karate Champion-Team Łódź. To był bardzo dobry start naszych podopiecznych - dodaje Witold Wojciechowski z klubu Champion Team Łódź. - Zajęliśmy trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej, a startowaliśmy tylko w konkurencji kumite (walki). Zdobyliśmy 11 medali, pięć złotych, trzy srebrne i trzy brązowe.